Yakuza 0 (PC) - okladka

Yakuza 0 (PC)

Premiera:
01 sierpnia 2018
Premiera PL:
01 sierpnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Yakuza 0 (PC)
Materdea @ 08:38 29.07.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 41h 35min

+ czaswięcej

Yakuza 0 to kolejna cześć znanej serii gier akcji zlokalizowanych w otwartym świecie opowiadającej o japońskich gangsterach. Odsłona Zero jest prequelem do wydarzeń znanych z kolejnych części. Za jej przygotowanie odpowiada studio SEGA.

Akcja Yakuza 0 rozgrywa się w grudniu 1988 roku, czyli przed "jedynką", w fikcyjnym rejonie Tokio - Kamurocho - wzorowanym na Kabukicho i Shinjuku Golden Gai. Gracz wciela się w dwie postaci, których losy poznajemy naprzemiennie - w dwudziestolatka, członka klanu Tojo, Kazumę Kiryu oraz 24-letniego biznesmena, Majima Goro.

Same zasady rozgrywki Yakuza 0 nie uległy zmianie i po raz kolejny mamy okazję zwiedzać otwarty świat z licznymi aktywnościami pobocznymi, realizując jednocześnie zlecane nami misje główne oraz poboczne. W odróżnieniu jednak od serii Grand Theft Auto, cykl Yakuza odznacza się rozbudowanym i efektownym oraz realistycznym modelem walki wręcz - nie inaczej jest w przypadku tej odsłon. Naszym priorytetowym zadaniem jest walka z wrogimi gangami oraz przejmowanie kolejnych dzielnic. Prócz walki wręcz nie brakuje charakterystycznych katan, pozwalających na śmiertelne ranienie przeciwników, a także oczywiście broni palnej.

PEGI: Od 18 lat
Screeny z Yakuza 0 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?