Devil's Hunt (PC) - okladka

Devil's Hunt (PC)

Premiera:
17 września 2019
Premiera PL:
17 września 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Devil's Hunt (PC)
Materdea @ 16:09 27.07.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 6h 35min

+ czaswięcej

Devil's Hunt to produkcja polskiego studia Layopi Games, która została oparta na powieści pt. Równowaga (Equilibrium) napisanej przez Pawła Leśniaka. Mamy tu do czynienia z trzecioosobową przygodową grą akcji.

Devil's Hunt prezentuje historię mężczyzny imieniem Desmond, który trafia do piekielnej otchłani by namieszać w starciu aniołów z demonami. Odwieczne starcia dobra ze złem zmieni się, kiedy nasz bohater wjedzie do akcji i niejednoznacznie będzie działał po obu stronach barykady.

Rozgrykwa Devil's Hunt to połączenie stylu Devil May Cry z wieloma znanymi dzisiaj przygodowymi grami akcji. Wydarzenia obserwujemy zza pleców bohatera, zaś motywem przewodnim stają się zagadki środowiskowe oraz walka z kolejnymi wymyślnymi piekielnymi pokrakami. Do tej ostatniej czynności użyjemy nie tylko własnych pięści, ale też specjalnych pazurów w stylu Wolverina z nadgarstków głównego bohatera. Do tego dochodzą oczywiście nadnaturalne umiejętności - nomen omen - z piekła rodem.

Wymagania: Twórcy gry Devil's Hunt ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   roxa175,
PEGI: Zawiera przemoc
Screeny z Devil's Hunt (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   20:29, 31.01.2023
Gra ma bardzo różne recenzje, ale chciałam się przekonać na sobie czy mi się spodoba. I nie zawiodłam się, akcja jest szybka, kawałki potworków walają się wszędzie i mamy różnego rodzaju ataki kończące, które mimo upływu kilku lat od premiery tytułu nadal robią wrażenie. Uśmiech Fabuła nie jest skomplikowana, ale od gry typu zabij wszystkich i pędź do przodu nie oczekiwałam jakiś fajerwerków, dlatego na odstresowanie po pracy nadaje się idealnie. Dumny
0 kudosBarbarella.   @   21:10, 31.01.2023
Główny bohater to Desmond ? Animus go do piekła wysłał ? Gra ma faktycznie skrajne opinie z przewagą tych negatywnych .Roksanie się podobała , ja lubię takie klimaty ale po obejrzeniu trailera jakoś mam wątpliwości czy warto , nie wygląda to "piekielnie " porywająco .Za ok. 7 złociszy można kupić klucz na Kinguinie ale nie wiem ....