Devil's Hunt (PS4) - okladka

Devil's Hunt (PS4)

Premiera:
2020
Premiera PL:
2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Devil's Hunt (PS4)
Materdea @ 16:09 27.07.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Devil's Hunt to produkcja polskiego studia Layopi Games, która została oparta na powieści pt. Równowaga (Equilibrium) napisanej przez Pawła Leśniaka. Mamy tu do czynienia z trzecioosobową przygodową grą akcji.

Devil's Hunt prezentuje historię mężczyzny imieniem Desmond, który trafia do piekielnej otchłani by namieszać w starciu aniołów z demonami. Odwieczne starcia dobra ze złem zmieni się, kiedy nasz bohater wjedzie do akcji i niejednoznacznie będzie działał po obu stronach barykady.

Rozgrykwa Devil's Hunt to połączenie stylu Devil May Cry z wieloma znanymi dzisiaj przygodowymi grami akcji. Wydarzenia obserwujemy zza pleców bohatera, zaś motywem przewodnim stają się zagadki środowiskowe oraz walka z kolejnymi wymyślnymi piekielnymi pokrakami. Do tej ostatniej czynności użyjemy nie tylko własnych pięści, ale też specjalnych pazurów w stylu Wolverina z nadgarstków głównego bohatera. Do tego dochodzą oczywiście nadnaturalne umiejętności - nomen omen - z piekła rodem.

Screeny z Devil's Hunt (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?