Team Sonic Racing (PC) - okladka

Team Sonic Racing (PC)

Premiera:
21 maja 2019
Premiera PL:
21 maja 2019
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Team Sonic Racing (PC)
Klocu @ 22:49 13.06.2018

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Team Sonic Racing to kolejna odsłona zręcznościowych gier wyścigowych sygnowana nazwą popularnego jeża. Za produkcję tytułu odpowiada studio Sumo Digital.

W grze możemy ścigać się jedną z piętnastu dostępnych postaci znanych z uniwersum Sonica. Pojazdy sterowane przez bohaterów różnią się od siebie statystykami. Podobnie jak w poprzednich częściach, deweloperzy postawili na szybki i mało realistyczny system jazdy. Na zwariowanie zaprojektowanych mapach zbieramy różnego rodzaju power-upy, które potrafią uprzykrzyć wyścig przeciwnikom. Całość upiększa kolorowa oprawa wizualna.

Team Sonic Racing oferuje rozgrywkę zarówno dla pojedynczego gracza, jak i zabawę wieloosobową - sieciową oraz lokalną (na podzielonym ekranie). W jednym wyścigu online może wziąć udział do 12 graczy.

Wymagania: Twórcy gry Team Sonic Racing ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 lat
Screeny z Team Sonic Racing (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?