Team Sonic Racing - najnowszy trailer z udziałem najszybszego jeża w branży

Team Sonic Racing to kolejny tytuł kartingowy na rynku, a że kontynuuje tradycje i będzie zawrotnie szybki, to warto sprawdzić go na przedpremierowym zwiastunie.

@ 03.04.2019, 20:58
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy trailer promujący nadchodzącą grę Team Sonic Racing z udziałem szalonej ekipy z uniwersum SEGI.

Odpalajcie swoje silniki fani niebieskiego jeża. Tytuł zmierza wielkimi krokami i dla wszystkich tych, którzy uwielbiają gry tego typu, a szczególnie w kanapowej rywalizacji, przygotowano najnowszy zwiastun. Oczywiście prędkości osiągane osiągane przez kolorowych i sympatycznych kierowców sięgają maksymalnych i nawet mistrzowie z Gran Turismo Academy nie mieliby z jeżem i spółką najmniejszych szans.

Jak nie trudno się domyślić, produkcja będzie składała się z rozbudowanej, jak w Racing Transformed, kariery dla pojedynczego gracza, która będzie wyposażona w maksymalną ilość znajdziek, poziomów do odkrycia, bossów do prześcignięcia i bohaterów do odblokowania. Raj dla fanów ścigania się z przymrużeniem oka.

Team Sonic Racing zadebiutuje w dystrybucji już 21 maja na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:

Team Sonic Racing

Premiera: 21 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Team Sonic Racing to kolejna odsłona zręcznościowych gier wyścigowych sygnowana nazwą popularnego jeża. Za produkcję tytułu odpowiada studio Sumo Digital.W grze możemy śc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?