Squad (PC) - okladka

Squad (PC)

Premiera:
15 grudnia 2015
Premiera PL:
15 grudnia 2015
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / MMO
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Squad (PC)
Dirian @ 00:23 17.12.2015
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Squad to sieciowa strzelanka od studia Offworld Industries, znanego m.in. z bardzo popularnej modyfikacji Project Reality do Battlefield 2.

Gra przenosi nas współczesne pole walki, gdzie na serwerze spotyka się ze sobą nawet do 100 graczy. Tak pokaźna liczba uczestników starć jest możliwa m.in. dzięki obszernym lokacjom, liczącym do 16 kilometrów kwadratowych. Gracze opowiadają się po stronie jednej z frakcji i ruszają do boju, w którym skorzystają z szerokiego zakresu uzbrojenia, a także pojazdów, takich jak czołgi, wozy opancerzone, myśliwce czy helikoptery.

Rozgrywka jest nastawiona w bardzo dużym stopniu na współpracę - twórcy ogrom uwagi poświęcili na przygotowanie wewnętrznego komunikatora, ułatwiającego kontakt pomiędzy graczami. Sprawna wymiana zdań jest podstawą współpracy, bez której ciężko osiągać w Squad dobre wyniki. Tym bardziej, że produkcja stawia na realizm starć (długie przeładowywanie broni, wpływ grawitacji na trajektorię lotu pocisku, realistyczny system leczenia), czerpiąc nieco z serii ArmA. Jednocześnie gra jest jednak bardziej przystępna od wspomnianego symulatora, w efekcie czego często określa się ją jako "coś pomiędzy ArmA, a Battlefield".

Squad oferuje zabawę jedynie w trybie multiplayer. Produkcja może pochwalić się efektowną oprawą wizualną, którą zapewnia silnik Unreal Engine 4. Twórcy zadbali o rozmaite szczegóły, jak precyzyjne odwzorowanie broni, pojazdów, mundurów czy detali terenu.

Gra debiutowała 15 grudnia 2015 roku w usłudze Early Access na platformie Steam.

PEGI: Zawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Squad (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?