LEGO Worlds (PC) - okladka

LEGO Worlds (PC)

Premiera:
24 lutego 2017
Premiera PL:
24 lutego 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis LEGO Worlds (PC)
zvarownik @ 12:46 22.06.2015
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

LEGO Worlds to kolejna produkcja z serii LEGO stworzona przez studio Traveller's Tales, trudniące się w platformówkach, w których klocki wykorzystywane są do kreowania światów opartych na słynnych licencjach filmowych.

Tym razem nie mamy jednak do czynienia z kolejną taką samą grą. Deweloperzy postanowili bowiem rzucić wyzwanie samemu Minecraftowi. Podczas zabawy trafiamy do losowo generowanego świata, w którym możemy robić właściwie wszystko, czego tylko dusza zapragnie - od tworzenia klocek po klocku kolejnych budowli, aż po kształtowanie całych terenów (np. wznoszenie gór).

Zabawa rozgrywa się w dwóch trybach. Pierwszym jest oczywiście edytor, pozwalający na wspomniane kształtowanie środowiska. Twórcy udostępnili graczom wiele rozmaitych narzędzi, pozwalających na zapisywanie budowli i wykorzystywanie ich w innych projektach, czy też zaludnianie światów zwierzętami, klockowymi ludźmi itd.

Druga opcja pozwala na przemierzanie krain i odkrywanie czyhających w nich sekretów. Podczas zabawy spotykamy ponadto przeróżne rodzaje ludzików i maszyn - od kowbojów, przez wampiry, aż po olbrzymie urządzenia górnicze.


Wkład w encyklopedię mieli:   TheCerbis,
Screeny z LEGO Worlds (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?