Divinity: Grzech Pierworodny - Enhanced Edition (PC) - okladka

Divinity: Grzech Pierworodny - Enhanced Edition (PC)

Premiera:
27 października 2015
Premiera PL:
27 października 2015
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (22)Gram (3)Ukończone (5)Kupię (2)

Opis Divinity: Grzech Pierworodny - Enhanced Edition (PC)
DevMat @ 20:08 17.05.2015
"DevMat"

Śr. długość gry: 85h 58min

+ czaswięcej

Divinity: Grzech Pierworodny - Enhanced Edition to ulepszona wersja gry Divinity: Grzech Pierworodny od belgijskiego studia Larian. Produkcja doczekała się zmienionej linii fabularnej, nowych zadań, postaci oraz lepszej oprawy graficznej, która w wersji na komputery PC wymaga 64-bitowego systemu operacyjnego oraz karty graficznej z obsługą DirectX 11.

Akcja Divinity: Grzech Pierworodny rozpoczyna się gdy para nieznajomych ludzi budzi się obok siebie po ciężkiej bitwie. Oboje mają za sobą mroczą przeszłość. Oboje mają też pewne niezamknięte sprawy, dlatego wspólnie wyruszają w podróż ku wymarzonej zemście. Szybko odkrywają jednak, że łączy ich jakaś tajemnicza więź, która sprawia, że osobno nie radzą sobie praktycznie z niczym, a razem tworzą bardzo niebezpieczny duet.

Deweloperzy porzucili rozwiązania jakie wprowadzili do późniejszych wersji produkcji, m.in. prowadzenie bohatera z perspektywy trzeciej osoby i powrócili do rozwiązań starego typu, w tym przedstawiania akcji w rzucie izometrycznym. Wszystkie zmiany sprawiają, że mamy do czynienia z prawdziwym RPGiem z krwi i kości, znajdujemy tu bowiem rozbudowaną fabułę oraz dużo wyborów moralnych, mających wpływ na zakończenie historii.

Twórcy Divinity: Grzech Pierworodny przygotowali również tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Oczywiście dwójka z nich to główni bohaterowie, którzy mają taki sam wpływ na przebieg fabuły, a jeśli nie dojdą do kompromisu w jakiejś sprawie, to komputer losuje, który z nich podejmie decyzję. Pozostali to dwaj najemnicy nie odgrywający znaczącej roli w przebiegu wydarzeń.

Walka w Divinity: Grzech Pierworodny jest toczona w turach i stawia na współpracę, albowiem połączone moce obu protagonistów są o wile bardziej efektowne i efektywne.

Produkcja działa na autorskim, w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przyjemną dla oka oprawę wizualną. Całość została oczywiście doprawiona klimatyczną ścieżką dźwiękową.

Screeny z Divinity: Grzech Pierworodny - Enhanced Edition (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?