Premiery miesiąca - październik 2015


Materdea @ 14:54 01.10.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Październik to nie tylko piękna, polska złota jesień, ale przede wszystkim przedsmak wielkich „growych” premier! Listopad, jak każdy szanujący się gracz wie, to miesiąc najeżony blockbusterami – największymi debiutami na przestrzeni całego sezonu.

Październik to nie tylko piękna, polska złota jesień, ale przede wszystkim przedsmak wielkich „growych” premier! Listopad, jak każdy szanujący się gracz wie, to miesiąc najeżony blockbusterami – największymi debiutami na przestrzeni całego sezonu. Niemniej w październiku również będziemy mieli w co grać!Transformers: Devastation – premiera 6 października

Kolejna gra z serii Transformers – oparta na mega popularnym uniwersum – to powrót do kultowych lat świetności „chodzonych” bijatyk, a więc beat ‘em up. Wcielając się w jednego z pięciu Autobotów, musimy powstrzymać przywódcę Deceptikonów (tej złej strony) przed zamienieniem Ziemi w cybernetyczną planetę za pomocą energii plazmowej.

Devastation odznacza się charakterystyczną komiksową oprawą graficzną, przywodzącą na myśl stare kreskówki z końcówki ubiegłego stulecia.


Sid Meier's Civilization: Beyond Earth – Rising Tide – premiera 9 października

Rising Tide to pierwsze rozszerzenie dedykowane nowej CywilizacjiBeyond Earth. Dodatek do tego duchowego spadkobiercy Alpha Centauri, jak przyszło określać „futurystyczną Cywilizację V”, zaoferuje rozszerzony moduł dyplomacji, kolonizację akwenów, a także wiele pomniejszych usprawnień.

My zdążyliśmy przetestować przedpremierową wersję Rising Tide - wrażenia przeczytacie na naszych łamach!Uncharted: The Nathan Drake Collection – premiera 9 października

Kolekcja Nathana Drake’a to odpicowane trzy części przygód tytułowego „współczesnego Indiany Jonesa”. Rozdzielczość rzędu 1080p i stałe 60 klatek na sekundę, jak zapowiadają deweloperzy, nie będzie straszne nawet dla pierwszej odsłony cyklu – Drake's Fortune. Oprócz niej w pakiecie znajdą się również „dwójka” – Among Thieves – i „trójka” – Oszustwo Drake'a.

Minecraft: Story Mode (pierwszy epizod) – premiera 13 października

Minecraft: Story Mode to najnowsza propozycja studia Telltale Games w temacie „fabularyzowanych opowieści gier, które de facto się do tego nie nadają”. Akcja gry wcieli nas w buty Jessego. Podopieczny, wraz ze swoimi przyjaciółmi, musi odszukać wojowników The Order of the Stone (Zakonu Kamienia), którzy uratują świat przed zagładą.

Sprawdź także:

Halo 5: Guardians

Premiera: 27 października 2015
XBOX ONE

Kolejna odsłona serii Halo, przeznaczona tylko i wyłącznie konsoli Xbox One. Za jej produkcję odpowiada studio 343 Industries, wydania natomiast podjęła się firma Microso...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   00:45, 02.10.2015
Oprócz Tomb Raidera nowego i ewentualnie Divinity nie widzę nic więcej dla siebie.
0 kudosRomeus   @   12:09, 02.10.2015
"Rising Tide" i "Serce z kamienia" już "zaklepane". Co do reszty rozważę jeszcze rozszerzoną wersję "Divinity: Grzech Pierworodny". Pozostałe nie dla mnie lub poczekam na wersję PC. :-)
0 kudosKreTsky   @   12:36, 02.10.2015
Dwie gry mnie interesują i obie na Xa ;/ Ale zaraz Battlefront będzie na pocieszenie ;]
0 kudosagresor90a   @   12:48, 03.10.2015
Zabrakło Prison Architect które od kilku lat już funkcjonuję ma mała sławę a dopiero teraz premierę Uśmiech
0 kudosTonnyhax   @   15:32, 05.10.2015
Warto przypomniec tez chyba o Vermintide i Sword Coast Legends. Pewnie ktos zaraz powie, ze ten drugi tytul, tylko dla entuzjastow papierowych rpgow.
Dodaj Odpowiedź