Victor Vran (PC) - okladka

Victor Vran (PC)

Premiera:
24 lipca 2015
Premiera PL:
24 lipca 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Victor Vran (PC)
DevMat @ 14:58 07.02.2015

Śr. długość gry: 3h 40min

+ czaswięcej

Victor Vran to produkcja niezależnego, bułgarskiego studia Haemimont Games, będąca przedstawicielem gatunku action-RPG. Deweloperzy Ci mają już na swoim koncie m.in. serię Tropico.

Gracz wciela się w tytułowego Victora, który zamieszkuje mroczny świat opanowany przez różnego rodzaju niebezpieczne stworzenia. Twórcy dali grającemu możliwość dopasowania głównego bohatera do swoich upodobań, dlatego też możliwa jest zmiana stroju, wybranie odpowiedniego oręża walki, czy też umiejętności specjalnych. Sama mechanika rozgrywki polega na rozprawianiu się z kolejnymi falami nieprzyjaciół, a co jakiś czas mierzeniu się z potężniejszym bossem. Na naszej drodze napotkamy szereg kreatur - od olbrzymich pająków, aż po chodzące kościotrupy. Walczymy z nimi przy pomocy dostępnej broni, a tych jest tu całkiem sporo, począwszy od olbrzymich młotów, poprzez miecze czy bronie palne. Niezależnie od tego z jakim orężem zdecydujemy się biegać, oraz jakimi umiejętnościami specjalnymi władamy, możemy je łączyć w potężne komba i niszczyć tym samym więcej przeciwników.

Prócz zabawy dla pojedynczego gracza autorzy przygotowali także możliwość gry w kooperacji. Jeśli chodzi o oprawę wizualną to prezentuje ona dobry poziom, a całość utrzymana została w mrocznym klimacie.

Screeny z Victor Vran (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?