Bet On Soldier: Krwawy Sport (PC) - okladka

Bet On Soldier: Krwawy Sport (PC)

Premiera:
25 sierpnia 2005
Premiera PL:
14 października 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Polski napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (39)Gram (3)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Bet On Soldier: Krwawy Sport (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Bet On Soldier to dynamiczny shooter Sci-Fi, w którym gracz wciela się w gladiatora przyszłości, występującego w niezwykle brutalnym widowisku TV.

Turniej, którego akcję obserwujemy, to zmagania najemników, będących reprezentantami największych korporacji, rządzących światem. Ogólne zasady są proste... od momentu włączenia kamer zaczyna się wojna. Walki toczone na potężnych arenach to nie tylko przelewająca się krew, Bet On Soldier to również królestwo hazardu. Przed pojedynkiem gracz może obstawić potyczkę, stawiając jako kartę przetargową nie tylko pieniądze, ale również swoje życie. Za wygraną można kupować i modyfikować wyposażenie, zatrudniać żołnierzy, leczyć się, naprawiać sprzęt i korzystać z dostępnych na arenach terminali.

Bet On Soldier, jak na strzelankę przystało, oferuje zróżnicowany arsenał broni, w skład którego wchodzą m.in. pistolety, strzelby, karabiny, a nawet wyrzutnie rakiet. Tytuł przepełniony jest zatem efektownymi pojedynkami, w których pierwsze skrzypce odgrywają wybuchy oraz świszczące pociski. Każde kolejne starcie na drodze do sławy to oczywiście trudniejszy oponent, ale jednocześnie większa satysfakcja oraz nagroda.

Bet On Soldier działa na w pełni trójwymiarowym silniku, opracowanym przez studio Kylotonn, w rezultacie oprawa jest przejrzysta, efektowna i przepełniona detalami. Gra, prócz trybu dla jednego gracza, oferuje też pojedynki wieloosobowe, w których brać udział mogą nawet 32 osoby.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Bet On Soldier: Krwawy Sport (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJackieR3   @   14:39, 24.10.2009
Odbiłem się od tej gry bardzo szybko.Tego typu fabuła zupełnie mnie nie wciąga.Zabijanie dla sportu i hazardu?Fuj!!!Jestem starej daty i uważam że siekac można tylko złoli gwoli ratowania świata.
0 kudosonetoe   @   08:49, 10.04.2010
A mnie się podobało, choć też już chyba mogę się uważać za oldskulowca, tylko kupowanie save'ów nie przypadło mi do gustu. W realu jeżdżę sobie na paintballowe bitwy, wygląda to podobnie Pokręcony
0 kudosnikalij   @   17:30, 16.10.2013
Wbrew swojemu tytułowi pozycja posiada również swoja fabułę, która jest składna i pociągałąca. Pojedynki stanowia, wisienkę na torcie tej dość długiej, rozbudowanej opowieści, nie pozbawionej również moralnych wyborów. Można odjechać na wiele dni-polecam.