Sid Meier's Civilization: Beyond Earth (PC) - okladka

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth (PC)

Premiera:
24 października 2014
Premiera PL:
24 października 2014
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (3)Ukończone (2)Kupię (3)

Opis Sid Meier's Civilization: Beyond Earth (PC)
Dirian @ 18:43 12.04.2014
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Civilization: Beyond Earth to kolejna odsłona serii sygnowanej nazwiskiem Sida Meiera.

Tytuł przenosi gracza do odległej przyszłości. Pewne destrukcyjne wydarzenia doprowadziły do upadku społeczeństwa w dotychczasowej formie, co spowodowało stworzenie zupełnie nowego porządku na świecie. Ludzkość stara się odzyskać dawną świetność, a odległe podróże kosmiczne, w celu poszukiwania surowców, mają zapewnić nowy początek.

Gracz staje na czele jednej z ekspedycji, a jego zadaniem jest znalezienie nowego domu poza Ziemią i napisanie świeżego scenariusza w historii ludzkości. Aby wypełnić zlecenie, należy kolonizować tajemnicze planety, odkrywać nieznane dotąd technologie, ale też stworzyć armię, która utrzyma przedsięwzięcie w ryzach i odeprze ewentualny atak. Nikt w końcu nie wie, czy żyjemy sami we Wszechświecie.

Civilization: Beyond Earth oferuje kampanię dla pojedynczego gracza, ale także rozgrywkę wieloosobową. Fani starć sieciowych mogą się ze sobą potykać w gronie maksymalnie 8 graczy. Twórcy przygotowali ponadto odpowiednia narzędzia, dzięki którym autorzy modów nie mają problemów z aranżacją kolejnych projektów.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Sid Meier's Civilization: Beyond Earth (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosamdep50   @   00:28, 22.10.2014
Jak widzę w okienku wymagań sprzętowych, gra nie na mój laptopik. Puszcza oko

I cóż... jakoś mi tego nie żal.
Cywilizacja w kosmosie, w przyszłości... jakoś mnie nie pociąga. Te dotychczasowe edycje przy okazji przypominały trochę historii, nazwiska sławnych ludzi, sięgałam do Wiki, aby sprawdzić, czy gra "nie oszukuje" Puszcza oko i to było fajne i ciekawe. Lubię historię. Uśmiech
A w kosmos mnie nie ciągnie, w każdym razie nie w ten sposób.
0 kudosSZYMEZ   @   19:04, 30.10.2014
Zastanawia mnie dlaczego ta gra ma tak duże wymagania sprzętowe. Grafika jest paskudna, nie jest w połowie tak dobra jak np. w Endless Legend, czy Age of Wonders III, a zjada 2x więcej zasobów. Kupiłem za 150 zł w Empiku ( edycję przedpremierową z badziewną koszulką ) i za te pieniądze nie polecam. Gdybym musiał wybierać tylko jedną grę 4K w tym roku, to zdecydowanie Endless Legend. Pozdrawiam.
P.S. Zawsze można pobrać demo na steam i zobaczyć czy laptop uciągnie.
0 kudosPowlSiz   @   16:47, 17.11.2014
Świetna gra, jak każda poprzednia Civilizacja. Polecam i pozdrawiam Dumny