Not a Hero (PC) - okladka

Not a Hero (PC)

Premiera:
14 maja 2015
Premiera PL:
14 maja 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Not a Hero (PC)
DevMat @ 09:21 06.05.2014
"DevMat"

Śr. długość gry: 4h 0min

+ czaswięcej

Not a Hero to staroszkolna strzelanka 2D, przygotowana przez niezależne studio Roll7. Całość nawiązuje klimatem do czasów 8-bitowych komputerów.

Akcja gry przenosi nas do miasta w którym niedługo mają odbyć się wybory na burmistrza. Jednym z kandydatów jest przybyły z przyszłości królik BunnyLord. Jako cel swojej kampanii wyborczej zakłada on wyeliminowanie z miasta wszystkich ludzi łamiących prawo. Zatrudnia do tego zadania niejakiego Steve'a - wybitnego rewolwerowca oraz osobę znaną z braku instynktu samozachowawczego. Zbiera on pięciu ludzi, którzy mu w tym pomogą i wyrusza w miasto oczyścić pięć przestępczych dzielnic.

Podczas zabawy graczowi przychodzi wcielić się w każdą postać z oddziału Steve'a. Posiadają one odrębne umiejętności, ale każdy z nich jest wybitnym zabójcą. Przechodząc kolejne misję i usuwając przeciwników, korzystamy zarówno z broni palnej, jak i katany czy nawet gołych pięści. Zadania nie ograniczają się jedynie do czyszczenia kolejnych lokacji, ale zdarzają się także takie, w których trzeba podłożyć ładunki wybuchowe, czy gdzieś się włamać. Na wyróżnienie zasługuje również sztuczna inteligencja, która najchętniej atakuje w trakcie, gdy np. przeładowujemy broń.

Oprawa graficzna została wykonana w pikselowatym stylu. Dzięki zastosowaniu technologi ISO-Slant, mimo dwuwymiarowej grafiki mamy odczucie głębi na ekranie.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
Screeny z Not a Hero (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?