Civilization VI - w grze pojawi się Australia; jest też Humble Civilization Bundle

Coś dla fanów najnowszej odsłony cyklu. Coś dla fanów niskich cen.

@ 22.02.2017, 13:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Studio Firaxis bezustannie przygotowuje nową zawartość dla swojego ostatniego przedsięwzięcia, Civilization VI. Właśnie dowiedzieliśmy się, że kolejną nacją, jaka trafi do gry będą Australijczycy.

Gracze, którzy zdecydują się na granie Australią, otrzymają wiele unikatowych jednostek, w tym także maszyny, z których korzystało wojsko w czasie pierwszej i drugiej wojny światowej. Na razie nie znamy szczegółów, ale być może niebawem zostaną one ujawnione.

Co ciekawe, aktualizacja, z którą do gry trafi Australia wprowadzi także wsparcie dla Steam Workshop, dodatkowe narzędzia do moddowania oraz funkcjonalność sieciową.

Idąc dalej, nie sposób nie wspomnieć o Humble Civilization Bundle, które trafiło do sieci. Jak zwykle, podzielone zostało ono na przedziały cenowe, zależne od tego, jak dużo jesteście skłonni wydać.

Jeśli zapłacicie $1, dostaniecie:

  • Civilization III;
  • Civilization IV.

Jeśli zapłacicie ponad aktualną średnią ($8,04), otrzymacie:

  • To, co powyżej;
  • Civilization V;
  • Dodatki dla Civilization V;
  • Kupon zniżkowy (20%) na Civilization VI;

Jeśli zapłacicie $15, dostaniecie:

  • To, co powyżej;
  • Civilization: Beyond Earth;
  • Dwa dodatki dla Civilization: Beyond Earth.

Oferta ważna jest przez dwa tygodnie. Jeśli chcecie z niej skorzystać, zerknijcie tutaj.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosamdep50   @   17:12, 22.02.2017
Mam kilka kolejnych odsłon "Cywilizacji", ale już nie gram... gry online dostarczają może gorszej rozgrywki, ale za to dają kontakt z żywymi ludźmi...

Oczywiście, są gry na PC w które nadal gram - ale Cywilizacja do nich nie należy.
Ponieważ zawsze gram bez wojska, tylko z ekonomią i dyplomacją, to jest to nudne. ;) ;)
Inne gry, z definicji nie posiadające aspektu walki, są o wiele lepsze - i zabawniejsze, jak np. Tropico. ;) Oczywiście, tu też może być bunt - ale można go wyłączyć, a bezrobocie, bezdomność i wolne wybory to wystarczające wyzwania jak dla mnie. ;)

Próbowałam grać w Cywilizację z różnymi ustawieniami, w tym z wojskiem, ale zawsze w końcu mnie to albo irytowało albo nudziło.

Nie "uwiodła" mnie ta gra, ani przez chwilę. ;)
A były takie, których długo nie mogłam porzucić, chociaż nie umiałam pójść dalej - np. Fable (The Lost Chapters). Utknęłam na poziomie, gdzie przeciwnicy są już dla mnie zbyt "straszni" i zbyt mocni jak na moją (nie)umiejętność walki. Dumny
Ale nie odinstalowałam i czasem zaglądam, żeby chwilę połowić ryby w rzece przepływającej przez sad... zjawiskowa grafika, przepiękna...

A w Cywilizacji w zasadzie głównie mapa, nie ma na co popatrzeć. Dumny
No cóż, jak to (podobno) powiedział jakiś Indianin: "Całe szczęście, że ludziom podobają się różne rzeczy, inaczej każdy chciałby mieć moją żonę. " ;)
0 kudosshuwar   @   08:15, 23.02.2017
C5 - tak, polecam. Co do Beyond Earth... pograłem w to może z 5h i poddałem się. To taka udziwniona Cywilizacja z drzewkiem rozwoju, w którym trudno się połapać.