EverQuest Next (PC) - okladka

EverQuest Next (PC)

Premiera:
2014
Premiera PL:
2014
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis EverQuest Next (PC)
Ager @ 01:15 13.11.2013
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

EverQuest Next jest trzecią częścią popularnego cyklu gier MMORPG od firmy Sony Online Entertainment. Nie jest to jednak pełnoprawny sequel, gdyż autorzy stworzyli coś na wzór równoległego świata, w którym znane fanom cyklu miejscówki zostały w mniejszym bądź większym stopniu przeobrażone.

Produkcja oferuje graczom nie tylko możliwość poznania magicznej krainy Norrath, znanej z wcześniejszych odsłon serii, ale również interakcję ze światem w zależności od indywidualnego stylu gry. W EverQuest Next zaimplementowano ponadto nowy silnik graficzny - Forge Light - wyróżniający się przede wszystkim efektami oświetlenia, co czyni bohaterów bardziej realistycznymi, oraz praktycznie nieograniczonym niszczeniem otoczenia. Oznacza to, że obrócimy w perzynę nie tylko miasta - pod naszymi stopami legną w gruzach nawet całe królestwa.

Co się tyczy rozwoju postaci, twórcy zdecydowali się na sporą swobodę oraz brak poziomów doświadczenia, dzięki czemu większy nacisk położono na rozwijane umiejętności.

Gra została oparta na darmowym modelu biznesowym z mikropłatnościami. Nie uświadczymy zatem abonamentu, jednak chętne osoby mają możliwość skorzystania ze sklepu z przedmiotami.

Screeny z EverQuest Next (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?