Age of Wulin: Legend of the Nine Scrolls (PC) - okladka

Age of Wulin: Legend of the Nine Scrolls (PC)

Premiera:
10 kwietnia 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Age of Wulin: Legend of the Nine Scrolls (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 22:59 19.08.2011

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Age of Wulin to gra MMO RPG, której akcja rozgrywa się w czasach feudalnych Chin. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Snail Game, natomiast jej dystrybucji podjęła się firma Gala Networks Europe.

Age of Wulin to tytuł, w którym postawiono przede wszystkim na realizm. Bohaterowie dostępni w grze są oczywiście azjatyckiego pochodzenia, posiadają charakterystyczny wygląd oraz ubiór. Przywiązanie do historii widać też w konstrukcji świata gry, który przepełniony jest typowo chińską architekturą.

W Age of Wulin gracz przejmuje kontrolę nad jednym z herosów, następnie wybiera szkołę walki, do której chce dołączyć i rozpoczyna przygodę w trybie PvE lub PvP. W tym pierwszym walczy z innymi ludźmi, jak również ze zwierzętami, drugi jest natomiast przeznaczony dla osób, które cenią sobie potyczki z innymi. To właśnie w PvP dochodzi też do potężnych bitew pomiędzy gildiami. Walczą one o dominację nad rozsianymi po świecie zamkami - stanowiącymi dom gildii.

Age of Wulin to nie kolejny klon World of Warcraft, a w rezultacie wiele rozwiązań jest odmiennych, od tego, do czego zdążyliśmy przywyknąć. Jedną z najbardziej unikatowych cech jest zdobywanie nowych umiejętności, które nie jest połączone z punktami zdolności, a z powtarzaniem danej czynności. Drugą ciekawostką jest system walki przebiegający w formie kamienia, papieru, nożyc - na każde uderzenie jest blok i odwrotnie. Zawsze jest cios mogący zniszczyć obronę wroga.

Age of Wulin działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przyjemną dla oka oprawę wizualną.


Wkład w encyklopedię mieli:   Luksib,
Screeny z Age of Wulin: Legend of the Nine Scrolls (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):