Pitfall: The Lost Expedition (GC) - okladka

Pitfall: The Lost Expedition (GC)

Premiera:
20 lutego 2004
Premiera PL:
20 lutego 2004
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Angielski
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Pitfall: The Lost Expedition (GC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Pitfall: The Lost Expedition. Zmierz się z niesamowitą przygodą - Pitfall: The Lost Expedition, to ponad 40 poziomów różnych przygód i szybkiej akcji. Będziesz walczył, wspinał się, czołgał, prześlizgiwał się i oczywiście szybował na lianach w najróżniejszych terenach południowej Ameryki - między innymi w dzikiej dżungli, mrocznych katakumbach, starożytnych ruinach miasta Azteków czy monumentalnych górach. W Pitfall: The Lost Expedition spotkasz oczywiście również wiele elementów, znanych z poprzednich odsłon serii: liany, niebezpieczne zapadnie, krokodyle i skorpiony. Do wykorzystania dostaniesz również wiele różnych narzędzi i przedmiotów, np. bicz, dynamit, czekan... Wykorzystaj je aby pokonać przeciwników: ludzi i zwierzęta.

Niesamowita akcja i wciągająca przygoda - Gra pozwala wybrać graczowi zarówno poziomy typowo przygodowe, jak i takie wypełnione stuprocentową, szybką akcją. Na początku każdego poziomu gracz ma do wyboru dwie drogi.

Nowi i klasyczni przeciwnicy - Przed graczem staną zastępy najróżniejszych przeciwników, takich jak skorpiony, nietoperze, piranie, robaki oraz tubylcy, najemnicy, ninja i... małpy!

Dodatkowe możliwości precyzyjnego sterowania - Używając analogowej gałki na padzie, można dokładnie sterować każdym ruchem podczas skoków, wspinania się czy walki.

Bonusy - Zbierając specjalne przedmioty, można uzyskać dostęp do dodatkowych mini-gier.

Najnowsza technologia - Technologia Total Havok zapewnia ultra realistyczne fizyczne oddziaływanie przedmiotów na siebie - np. kołyszące się góry lodowe czy huśtające się liny. Engine Edge dostarcza najwyższą jakość grafiki i dźwięk otaczający w systemie Dolby Digital.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Pitfall: The Lost Expedition (GC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?