Pitfall: The Lost Expedition (PC) - okladka

Pitfall: The Lost Expedition (PC)

Premiera:
11 października 2004
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Pitfall: The Lost Expedition (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Pitfall: The Lost Expedition. Zmierz się z niesamowitą przygodą - Pitfall: The Lost Expedition, to ponad 40 poziomów różnych przygód i szybkiej akcji. Będziesz walczył, wspinał się, czołgał, prześlizgiwał się i oczywiście szybował na lianach w najróżniejszych terenach południowej Ameryki - między innymi w dzikiej dżungli, mrocznych katakumbach, starożytnych ruinach miasta Azteków czy monumentalnych górach. W Pitfall: The Lost Expedition spotkasz oczywiście również wiele elementów, znanych z poprzednich Pitfall'iM: lniany, niebezpieczne zapadnie, krokodyle i skorpiony. Do wykorzystania dostaniesz również wiele różnych narzędzi i przedmiotów, np. bicz, dynamit, czekan... Wykorzystaj je, aby pokonać przeciwników: ludzi i zwierzęta.

Niesamowita akcja i wciągająca przygoda - Gra pozwala wybrać graczowi zarówno poziomy typowo przygodowe, jak i takie wypełnione stuprocentową, szybką akcją. Na początku każdego poziomu gracz ma do wyboru dwie drogi.

Nowi i klasyczni przeciwnicy - przed graczem staną zastępy najróżniejszych przeciwników, takich jak skorpiony, nietoperze, piranie, robaki oraz tubylcy, najemnicy, ninja i... małpy!

Dodatkowe możliwości precyzyjnego sterowania - używając analogowej gałki na padzie, można dokładnie sterować każdym ruchem podczas skoków, wspinania się czy walki.

Bonusy - zbierając specjalne przedmioty, można uzyskać dostęp do dodatkowych mini-gier.

Najnowsza technologia - technologia Total Havok zapewnia realistyczne fizyczne oddziaływanie przedmiotów na siebie - np. kołyszące się góry lodowe czy huśtające się liny. Engine Edge dostarcza najwyższą jakość grafiki i dźwięk otaczający w systemie Dolby Digital.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Pitfall: The Lost Expedition (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?