Dark Souls II: Scholar of the First Sin

ObserwujMam (18)Gram (7)Ukończone (11)Kupię (4)

Wieża Płomienia Heide - wiki Dark Souls II: Scholar of the First Sin


Będąc w Majuli idziemy na wprost od ogniska w stronę wielkiej dziury. Niedaleko z prawej strony zauważymy zejście prowadzące na dół. Idziemy do samego końca, po drodze otwierając skrzynię. Gdy dotrzemy na dół, otwieramy bramę dźwignią znajdującą się na górze z lewej strony. Idziemy cały czas prosto i zbieramy fanty z ciała przeciwnika. Ruszamy w prawo, gdzie po wyjściu z wąskiego korytarza spotkamy rycerza, z którym możemy walczyć (wystarczy go zaatakować). Najpierw warto jednak pójść na wprost, gdyż na dole z prawej strony znajdziemy ognisko. Problem w tym, że wcześniej czeka nas walka z dużym, kamiennym rycerzem, a miejsca do lawirowania jest mało, więc trzeba będzie pewnie spróbować kilka razy, albo od razu wbiec na jego plac i spróbować starać się dostać na jego tył – wtedy stanie się zwykłym pionkiem. Idziemy dalej, gdzie czeka na nas kolejny siedzący rycerz, a kilka kroków dalej następny kamienny. Po pokonaniu tego drugiego z prawej strony znajdziemy ciało z przedmiotem.


 
 
Wychodzimy po kolejnych schodach, toczymy następną walkę i pociągamy za dźwignię, która wyjedzie spod ziemi. Z prawej strony znajdziemy ciało z talizmanem, a następnie udajemy się w lewo, gdzie czeka na nas trzech rycerzy. Wyciągamy z wnętrza pomieszczenia środkowego, strzelając do niego z daleka z łuku. Rozprawiamy się na znanym już gruncie. Po chwili zapewne zaatakują nas kolejni dwaj rycerze. Po uporaniu się z problemem idziemy dalej. W pomieszczeniu, w którym byli trzej rycerze, znajdziemy dźwignię z prawej strony, którą oczywiście pociągamy, a potem udajemy się na wprost. Schodzimy na dół i pokonujemy wielkiego rycerza, a nast. zaczepiamy tego siedzącego przy skrzyni, w której znajdziemy bardzo ważny Pierścień spętania, redukujący utratę PŻ będąc pustym. Za mgłą czeka nas walka z bossem Smoczym jeźdzcem, który nie jest przesadnie trudny – wystarczy trzymać tarczę w górze i w odpowiednich momentach atakować (mnie się udało pokonać go za pierwszym razem, więc również nie powinniście mieć z nim problemów).



 
Po walce udajemy się nowym wyjście po schodach w górę i rozpalamy ognisko. Idziemy dalej do wieży, schodzimy na dół i za schodami zbieramy amulet. Podążamy wzdłuż ścieżki, walczymy z rycerzem, a na końcu drogi znajdujemy trzy ciała. Po zebraniu gadżetów cofamy się trochę i idziemy dalej. Na dole z lewej znajdziemy przedmiot w skrzyni, ale najpierw musimy pokonać rycerza. Po zebraniu przedmiotu idziemy w prawo. Zjeżdżamy windą na dół i idziemy cały czas prosto do dziury w ścianie prowadzącej do ogniska. Po drodze musimy uporać się z kilkoma nieumarłymi i stworkiem z dużymi oczami, który chroni przejścia do nowej lokacji. Jest ono jednak blokowane przez skamieniałą postać. Po rozpaleniu ogniska nie idziemy na wprost, gdyż tam znajdziemy kolejną lokację  - Przystań niczyja. Najpierw cofamy się do wcześniejszego ogniska (używamy oczywiście podróży dostępnej przy ognisku), by pozwiedzać jeszcze Wieże Płomienia Heide.
 
Po cofnięciu się do poprzedniego ogniska, schodzimy na dół, gdzie walczyliśmy z bossem i cofamy się do pomieszczenia z trzema rycerzami, a po ich pokonaniu idziemy w ścieżkę z prawej strony. Tam czeka na nas trudny duet – biały szybki rycerz i duży kamienny. Wywabiamy mniejszego wroga łukiem na arenę i tam go wykańczamy, a następnie bierzemy się za większego, łatwiejszego przeciwnika. Po wyczyszczeniu pola, zabieramy boskie błogosławieństwo znajdujące się przy ciele na schodach z lewej strony i ruszamy przed siebie. Zaatakuje nas biały rycerz z włócznią. Po pokonaniu wroga idziemy dalej, gdzie znajdziemy smoka. Najłatwiej pokonać go strzelając z łuku będąc na dole i po każdy strzale chowając się we wcześniejszym pomieszczeniu. Zajmuje to trochę czasu, ale na 100% uda Wam się go pokonać bez choćby jednego zadraśnięcia. Po pokonaniu smoka pociągamy za dźwignię, a obniży się most, który zaprowadzi nas do kolejnej lokacji (i od razu do bossa – Starego zabójcy smoków).


 
Autorzy strony:

zvarownik
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 4220 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?