Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

ObserwujMam (7)Gram (1)Ukończone (5)Kupię (4)

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:23 sierpnia 2017
Premiera polska:23 sierpnia 2017
Producent:Naughty Dog
Wydawca:Sony Computer Entertainme...
Dystrybutor:Sony Computer Entertainme...
Gatunek:Akcja / Przygodowa

Fabuła

Akcja Uncharted: Zaginione Dziedzictwo toczy się po wydarzeniach z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Głównym bohaterem, a konkretnie bohaterką, przedsięwzięcia jest Chloe Frazer - charyzmatyczna brunetka, którą mieliśmy okazję poznać we wcześniejszych odsłonach cyklu. Żeby było ciekawiej, Chloe nie przemierza Indii sama. Szybko dołącza do niej najemniczka Nadine Ross, która w Uncharted 4: Kres Złodzieja odegrała dość istotną rolę.

Fabuła Uncharted: Zaginione Dziedzictwo toczy się w Indiach. Obie kobiety starają się znaleźć tam tajemniczy i niebywale cenny artefakt, Kieł Ganeśi. Początkowo wszystko idzie względnie spokojnie, w miarę postępów okazuje się, że skarb poszukiwany jest też przez bezwzględnego mężczyznę, skłonnego do tego, by rozpętać wojnę w celach zarobkowych, niejakiego Asava.

Chloe i Nadine ruszają wysoko w góry Indii, a tam powoli coraz lepiej się poznają. Wspierają się, walczą z napotkanymi przeciwnikami i wspólnie rozwiązują rozliczne łamigłówki. W miarę postępów okazuje się, że nie tylko skarb jest dla nich istotny...Tryby rozgrywki

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo samo w sobie nie dysponuje żadnym trybem rozgrywek wieloosobowych. Deweloperzy postanowili jednak przenieść do niego multiplayer, który opracowano na potrzeby Uncharted 4: Kres Złodzieja. Z tego względu potyczki sieciowe to trzy zróżnicowane i rozbudowane modele zabawy.

  • Team Deathmatch - dwie walczące przeciwko sobie drużyny;
  • Command - przejmowanie punktów kontrolnych oraz polowanie na kapitana - osobę posiadającą największą liczbę punktów, zdobytych m.in. za przejmowanie punktów kontrolnych. Po śmierci kapitana, drużyna przeciwna otrzymuje punkty zależne od jego poziomu;
  • Plunder - zadaniem obu drużyn jest dostarczenie wyznaczonego przedmiotu do określonego obszaru - kto zrobi to pierwszy, ten wygrywa.

Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 104 razy   ●   zmienił(a): 97588 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?