The Division 2 będzie się dało przejść samodzielnie

Nie chodzi tylko o kampanię fabularną, ale także end-game.

bigboy177 @ 11:44 11.07.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Division 2 będzie jedną z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Najnowszy projekt studia Ubisoft Massive trafi do sprzedaży w marcu 2019 roku i mimo że będzie nastawiony na potyczki wieloosobowe, możliwa będzie też zabawa w pojedynkę.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, kampanię fabularną The Division 2 będzie się dało przejść samodzielnie. Co istotne, zabawa solo będzie też możliwa w ramach tzw. end-game'u, czyli zawartości, która dostępna jest po ukończeniu scenariusza.

"Możesz przejść całą kampanię fabularną, aż do end-game'u, a także bawić się w end-game całkowicie samodzielnie. Ale możesz też zrobić to samo w dwójkę, trójkę lub czwórkę, w ramach współpracy", powiedział dyrektor gry, Mathias Karlson, w rozmowie z Aus Gamers.

Jako że w przypadku części pierwszej było podobnie, nie jest to żadnym zaskoczeniem. W cyklu The Division nie napotykamy bowiem innych graczy, jeśli nie zdecydujemy się ich zaprosić. Wszystkie napotkane losowe postaci kontrolowane są przez sztuczną inteligencję.

Karlson nawiązał też do wirtualnego świata, podkreślając, że na jego kształt wpływ mają wszystkie podejmowane przez nas decyzje. Konsekwencje dostrzeżemy na ulicach albowiem miasto będzie bardziej żywe niż w pierwowzorze.

"Gdzie mieszkają cywile, poprawa ich życia, poprawa ich ekwipunku, a w ciągle zmieniającym się świecie możliwość utrzymywania terytoriów oraz pozyskiwania surowców. Będą Ci oni również pomagać".

Premierę The Division 2 zaplanowano na dzień 15 marca 2019 roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Tom Clancy's The Division 2

Premiera: 15 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's The Division 2 to kontynuacja wieloosobowej strzelanki kooperacyjnej z 2015 roku. Za produkcję odpowiada blisko 1000 osób z takich studiów jak Ubisoft Annecy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?