Hitman 2 - wyciekły informacje na temat misji

Niestety nie wiemy czy są to doniesienia oficjalne.

bigboy177 @ 12:41 11.07.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Niedługo przed targami E3 2018 dowiedzieliśmy się, że Hitman 2 - kontynuacja zeszłorocznego, epizodycznego przedsięwzięcia studia IO Interactive - zadebiutuje w listopadzie roku bieżącego. Teraz mamy sporo nowych informacji na temat projektu.

Detale pochodzą z przecieku, który niedawno trafił do sieci. Z oczywistych względów, nie mamy pewności co do tego, że zawarte w dokumencie szczegóły są prawdziwe, ale wiele wskazuje na to, że faktycznie tak jest. Informacje są bowiem zaskakująco szczegółowe.

Jeśli chcecie dowiedzieć się wszystkiego, spójrzcie na ten plik PDF. Jeżeli natomiast nie chcecie wiedzieć zbyt dużo przed samodzielnym ogrywaniem projektu, poniżej prezentujemy w sporym skrócie to, co znajduje się w podlinkowanym dokumencie.

 • W trakcie zabawy weźmiemy udział na pewno w sześciu misjach:
  • Flamingo w Miami;
  • Mongoose w Mumbaju;
  • Hippo w Bogocie;
  • Sheep w Nowej Zelandii;
  • The Ark na Morzu Północnym;
  • Skunk w Północnej Ameryce.
 • W misji Flamingo zlikwidować będziemy musieli Roberta Knoxa. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że zadanie zrealizować musimy w trakcie rozgrywającego się wyścigu.
 • W misji Mongoose naszym celem będzie niebezpieczny pirat, który obecnie pracuje jako ochroniarz niejakiego Lucasa Grey'a. Jak zwykle, do zwycięstwa wykorzystamy szeroki wachlarz wyposażenia.
 • W misji Hippo celami są aż trzy osoby. Aby się ich pozbyć musimy dość dokładnie poznać niewielkich rozmiarów osadę, a potem sprzątnąć wyznaczonych delikwentów.
 • W każdym z zadań dysponować będziemy wieloma rodzajami uzbrojenia. Są wśród nich pistolety, karabiny snajperskie, garota, nóż ofiarny, cegła z kokainą i wiele więcej.

Premierę gry Hitman 2 zaplanowano na dzień 13 listopada bieżącego roku. Będzie ona dostępna dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

Hitman 2

Premiera: 13 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman 2 to druga część (po odświeżeniu w postaci Hitmana z 2016 roku) serii traktującej o sławnym zabójcy na zlecenie z numerem 47 zamiast imienia. Za projekt tradycyjni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   22:52, 12.07.2018
Szkoda, po cichu liczyłem że 47 odwiedzi w końcu Polskę. Zróżnicowanie poziomów naturalnie na plus, mam tylko nadzieję że twórcy poprawią błąd który popełnili w poprzedniej odsłonie, czyli to iż NPC nie mówili w swoich językach, a co było normalne w reszcie serii. Niby nic, ale dodaje to klimatu kolejnym lokacjom, bo co z tego że powiedzą mi iż jestem we Włoszech, a każdy dokoła nawija po angielsku, ewentulnie z jakimś śmiesznym akcentem.