Data premiery Code Vein przesunięta

Wydawca postanowił debiut opóźnić, nowej daty premiery nie ujawniono.

bigboy177 @ 10:51 11.07.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Mniej więcej miesiąc temu poznaliśmy datę premiery gry Code Vein. Jak się okazuje, wrześniowy termin debiutu nie był do końca finalny, a firma Bandai Namco postanowiła go zmienić.

Wieści na temat opóźnienia pojawiły się w sieci za sprawą amerykańskiego oraz azjatyckiego oddziału korporacji. Przedstawiciel tego pierwszego, w oświadczeniu dla Gematsu, wyjaśnił, że twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie projektu.

"Code Vein zebrało wiele pochlebnych opinii ze strony fanów, którzy otrzymali dostęp do wczesnej wersji gry w czasie ostatnich 9 miesięcy", powiedział wiceprezydent marketingu, Eric Hartness.

"Wyposażeni w wiedzę dotyczącą tego, jak dobrze gra została odebrana, postanowiliśmy przesunąć premierę Code Vein, aby dopracować mechanikę rozgrywki i przekroczyć oczekiwania fanów wobec tytułu. To była trudna decyzja, ale uważamy, że właściwa".

Code Vein miało trafić do sprzedaży 28 września bieżącego roku. Mimo że dodatkowe miesiące na warsztacie na pewno się mu przysłużą, nie sposób nie zauważyć, że tegoroczna jesień będzie mocno upchana hitami. Na pewno miało to też wpływ na decyzję wydawcy.

Nowego terminu premiery nie ujawniono. Póki co Code Vein zmierza więc na PC, PS4 oraz Xboksa One, a do premiery dojdzie w roku 2019.


Sprawdź także:

Code Vein

Premiera: 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?