Sony szuka pracowników do kolejnego projektu

Deweloperzy zrzeszeni zostaną w całkiem nowe studio.

bigboy177 @ 13:01 16.04.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Sony bezustannie inwestuje w gry ekskluzywne przeznaczone dla konsoli PlayStation 4. Korporacja szuka też kolejnych pracowników, którzy przy tytułach tego typu będą pracować. Wskazuje na to ogłoszenie, które pojawiło się na łamach jednego z portali rekrutacyjnych.

We wspomnianym ogłoszeniu czytamy, że Sony poszukuje deweloperów, którzy dołączą do nowo założonej ekipy, mającej zająć się "wysokiej jakości grą akcji, z perspektywą trzecioosobową". Projekt ten miałby powstać we współpracy z firmą Visual Arts Service Group, zajmującą się scenkami motion capture m.in. dla Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz God of War.

Co interesujące, w notce jest też napisane, że gra tworzona będzie we współpracy z jeszcze jednym studiem należącym do Sony, choć nie ujawniono o jakie konkretnie chodzi.

"Ten wysokoprofilowy projekt powstaje we współpracy ze znaczącym studiem Sony. Choć nie został on jeszcze ujawniony, mamy jasny plan i wizję jego publikacji. Nowa ekipa skorzysta z naszej dotychczasowej ekspertyzy oraz utalentowanych twórców, co zapewni wysoką jakość oprawy wizualnej tytułu".

Jeśli chodzi o studio, z którym współpracować będzie nowa ekipa, w sieci krążą informacje, że chodzi o Naughty Dog. Spekulacje na ten temat wzbudził m.in. post jednego z użytkowników forum ResetERA. Z opublikowanych przez niego informacji wynika, że Naughty Dog pracuje obecnie nie tylko nad The Last of Us: Part II ale także innym, nieujawnionym jeszcze przedsięwzięciem.

Szczegóły, jak tylko się pojawią. Jest szansa, że do zapowiedzi tajemniczej gry dojdzie nawet w trakcie tegorocznych targów E3, za co - oczywiście - trzymamy kciuki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?