Nie zobaczymy Biomutanta i Darksiders III na E3 2018, bo wydawcy wolą oglądać Mundial

Mecze i piwko ważniejsze od jakichś tam growych targów.

Dirian @ 21:44 14.04.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Przedstawiciele THQ Nordic wystosowali wiadomość do mediów i graczy, w której otwarcie informują, że nie pokażą nic ciekawego na targach E3. Powodem jest trwający w tym czasie Mundial.

Jeśli liczyliście na prezentację Biomutanta, Darksiders III czy Fade to Silence, musicie poczekać do sierpniowego gamescomu - THQ Nordic definitywnie odpuszcza targi E3. Nie jest to może coś specjalnie dziwnego, choć podanie trwających w tym czasie Mistrzostw Świata to dość... oryginalne tłumaczenie.

"Z wielkim żalem donosimy, że my, THQ Nordic, nie jesteśmy w stanie przegapić chociażby momentu z tego wspaniałego sportowego wydarzenia. Tak więc zostajemy w naszych wspaniałych wiedeńskich ogrodach piwnych, pijąc piwo, oglądając futbol i jedną, no może dwie prasowe konferencje na Twitchu (myślimy o tobie, Devolver) i kołysząc się." 

"Zaprezentujemy nasze wspaniałe tytuły, takie jak Darksiders 3, Biomutant, Fade to Silence or Wreckfest, a do tego kilka niezapowiedzianych, na tegorocznych targach gamescom w Kolonii." - czytamy w oświadczeniu.

Cóż, no trudno. Oczywiście "mundialowe wytłumaczenie" traktowalibyśmy z przymrużeniem oka. Być może THQ Nordic po prostu nie chce zaginąć wśród licznych prezentacji, jakie ujrzymy w Los Angeles.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:03, 15.04.2018
Żarty się ich trzymają.
1 kudosUxon   @   20:11, 15.04.2018
Mundial jest raz na cztery lata. Growych targów jest kilka w skali roku Uśmiech Jedne można odpuścić. Fani z "głodu grania" nie umrą. Lepiej od razu powiedzieć prawdę, niż się później śmiesznie tłumaczyć Uśmiech