Anthem z widokiem pierwszoosobowym?

Jest to zdecydowanie możliwe, choć na razie niepotwierdzone.

bigboy177 @ 17:39 12.02.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Anthem to najnowsza marka firmy Electronic Arts, powstająca w studiu BioWare. Do tej pory wszystkie materiały promocyjne wskazywały na to, że otrzymamy tytuł, w którym akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Jest jednak również szansa na widok FPP.

Na łamach portalu należącego do BioWare pojawiło się ogłoszenie, z którego wynika, że BioWare Austin poszukuje projektanta rozgrywki posiadającego doświadczenie w strzelankach pierwszoosobowych. Co istotne, potencjalny kandydat pracował będzie przy grze Anthem.

Z oczywistych względów o niczym to nie świadczy, ale wcale nie jest niemożliwym to, żeby Anthem posiadało tryb pierwszoosobowy. Produkcja działa na silniku graficznym Frostbite, czyli dokładnie tym, który napędza cykl Battlefield. Idealnie nadaje się on więc do wyświetlania obrazu z oczu głównego bohatera.

Anthem pierwotnie zadebiutować miało z początkiem bieżącego roku. Finalnie premierę jednak przesunięto na początek roku 2019. Tytuł zmierza do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

Anthem

Premiera: 22 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:08, 13.02.2018
EA przygotowuje nam ostatnio tak świetne gry... że nawet tej nikt nie chce komentować na MG Dumny
0 kudosGuilder   @   08:30, 13.02.2018
A tłuszcza w jułesej kupuje co roku wszystkie NFL-e, NBA-e, NHL-e i FIFY i dopina im budżet. Stara jak świat sytuacja, przecinana sporadycznie przez jakąś perełkę jak np. kiedyś Dead Space.
0 kudosMicMus123456789   @   17:37, 13.02.2018
Pewnie będzie można się przełączać między widokami. Pomysł nie jest zły, ciekawe czy to kombinują czy może jednak planują coś innego.