Tegoroczny Battlefield w czasach drugiej wojny światowej?

Są kolejne plotki na ten temat. Pamiętajcie, że niczego jeszcze nie potwierdzono.

bigboy177 @ 17:24 12.02.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Tegoroczna edycja serii Battlefield nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, choć Electronic Arts przyznaje, że takową otrzymamy. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, trafi ona do sprzedaży w październiku bieżącego roku, a jej akcja przeniesie nas do czasów drugiej wojny światowej.

Kolejne plotki dotyczące projektu docierają do nas za sprawą artysty, który około rok temu pracował w DICE i zajmował się projektami koncepcyjnymi broni. Peter Olofsson Hermanrud, obecnie pracujący dla Bungie, opublikował na łamach ArtStation portfolio, w którym znaleźć można wiele różnych materiałów. Jeden z nich dotyczy PPSh-41 - broni popularnej w trakcie największego konfliktu zbrojnego ubiegłego wieku.

W żaden sposób nie jest to oczywiście potwierdzeniem, ale warto pamiętać, że doniesienia i pogłoski najczęściej choćby w niewielkim stopniu się sprawdzają. Miałoby to również sens. Poprzednia odsłona serii Battlefield przeniosła nas na front pierwszej wojny światowej, najbliższa najpewniej zaprezentuje drugą.

Do E3 2018 coraz bliżej, niebawem więc na pewno coraz więcej kwestii zacznie się klarować.


Sprawdź także:

Battlefield 1

Premiera: 21 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Battlefield 1 to kolejna odsłona serii FPS-ów od studia DICE oraz firmy Electronic Arts. Jej globalna premiera odbyła się w dniu 21 października 2016 roku. Po "czwórce" o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?