Metal Gear Solid HD Collection na PlayStation 4?

Niestety raczej nie. Plotki wyprostowali ludzie odpowiedzialni za zamieszanie.

bigboy177 @ 18:12 12.02.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Całkiem niedawno w sieci pojawiły się doniesienia na temat tego, że studio Armature - ludzie odpowiedzialni za Metal Gear Solid HD Collection na PS Vita - pracuje nad specjalnym wydaniem wspomnianego zestawu, przeznaczonym dla konsoli PlayStation 4. Niestety plotki najpewniej były bezpodstawne.

Wieści na temat zestawu zaczęły krążyć w sieci ze względu na aktualizację na łamach portalu należącego do studia. Metal Gear Solid HD Collection było na nim widoczne nie tylko w wersji dla PS Vita, ale także dla PlayStation 4. Co ciekawe, kolekcja była bogatsza, albowiem w jej skład wchodził także Peace Walker, którego właściciele PSV nie dostali.

Rewelacje pojawiły się znikąd i równie szybko zniknęły. Jak się okazuje, skrót PS4 pojawił się w nawiązaniu do kolekcji błędnie.

"Niestety była to zwykła literówka jednego z naszych programistów i nie jest to ani przeciek ani jakiekolwiek potwierdzenie tego, że kolekcja MGS HD zmierza do posiadaczy PS4. Ani tego, że Armature pracuje nad nowymi grami z cyklu MGS", powiedział szef rozwoju biznesowego studia, Jonathan Zamkoff, w odpowiedzi na zapytanie redakcji DualShockers.

Czy to oznacza, że zestaw definitywnie nie trafi do posiadaczy PS4? Tego nie wiemy. Pewne jest, że obecnie nie powstaje jego konwersja, a przynajmniej nikt nie jest jeszcze gotowy, by otwarcie o niej mówić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?