Dead Rising 4: Frank’s Big Package - zwiastun premierowy

Dead Rising 4 można już kupić na PlayStation 4. Capcom opublikowało w związku z tym zwiastun zestawu.

bigboy177 @ 10:55 07.12.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Dead Rising 4: Frank's Big Package to specjalna wersja ostatniej, czwartej, odsłony cyklu Dead Rising, przeznaczona dla konsoli PlayStation 4. Jeśli czekaliście na to, aby wreszcie móc wybijać zombie Frankiem Westem na platformie Japończyków, doczekaliście się.

Capcom opublikowało zwiastun premierowy Dead Rising 4: Frank’s Big Package, co świadczy o tym, że produkcję możecie już znaleźć na sklepowych półkach. Pierwotnie zadebiutowała ona na Xboksie One oraz PeCetach i mniej więcej rok czasu trzeba było czekać na konwersję dla PlayStation 4.

Akcja Dead Rising 4 toczy się 11 lat po wydarzeniach z pierwszej części cyklu oraz rok po tym, co działo się w "trójce". Gracze ponownie wcielają się we Franka Westa. Powraca on do miasteczka Willamette w Kolorado, aby zbadać to, w jaki sposób tajemnicza epidemia wpłynęła na mieścinę.

Dead Rising 4: Frank’s Big Package to nie tylko "podstawka", ale także wszystkie dodatki, jakie do niej zostały opublikowane. Kupujący otrzymują więc DLC zatytułowane Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf, Stocking Stuffer Holiday Pack oraz Frank Rising.

Zwiastun premierowy poniżej. W Polsce dystrybucją gry zajmuje się firma Cenega.


Sprawdź także:

Dead Rising 4

Premiera: 05 grudnia 2017
XBOX ONE, PC, PS4

Dead Rising 4 to kolejna odsłona cyklu firmy Capcom, w którym pierwsze skrzypce grają wszędobylskie zombie, a główny bohater produkcji stara się przetrwać w obliczu istot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?