Sinner: Sacrifice - ujawniono datę premiery

Twórcy ciekawie zapowiadającej się gry z gatunku soulslike ujawnili właśnie jej datę debiutu.

bigboy177 @ 10:37 07.12.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Sinner: Sacrifice, gra wzorowana na słynnym cyklu Souls, otrzymała właśnie datę premiery. Jeśli na produkcję czekacie, to zaznaczcie na kalendarzu kwiecień, a konkretniej 25 dzień tegoż miesiąca, przyszłego roku. Do rozgrywek przystąpicie na PC, PS4 oraz Xboksach One.

Jeśli chodzi o założenia projektu, oparto go na jednym całkiem interesującym rozwiązaniu. Otóż przed każdym starciem  - wymagającym, trzeba dodać - gracz musi poświęcić jedną ze swoich statystyk i dopiero taką "zubożoną" postacią rusza do boju. Satysfakcja z osiągnięcia zwycięstwa w takich warunkach na pewno jest znacząca.

Twórcy Sinner: Sacrifice przygotowali też dla nas nowy zwiastun, mający zaprezentować oprawę wizualną przedsięwzięcia, a także jego przerażających i brutalnych bossów. Zobaczycie go poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?