Assassin's Creed: Rogue HD jednak faktycznie nadchodzi?

Są kolejne plotki na temat przedsięwzięcia.

bigboy177 @ 11:16 07.12.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Całkiem niedawno pisaliśmy, że Assassin's Creed: Rogue prawdopodobnie zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Temat do nas powraca, tym razem za sprawą organizacji, która zajmuje się przydzielaniem kategorii wiekowych grom.

Mowa w tym przypadku o organizacji działającej w Korei Południowej. Choć nadal nie jest to potwierdzenie istnienia konwersji, coraz więcej poszlak wskazuje na to, iż Assassin's Creed: Rogue HD rzeczywiście powstaje. Kwestią niejasną pozostaje oczywiście data premiery oraz to, co zmieni się w grze.

Assassin's Creed: Rogue przedstawia nam losy mężczyzny o imieniu Shay Patrick Cormac. Zaczyna on jako asasyn, a finalnie decyduje się na zmianę obozu i dołącza do Templariuszy. Z tego względu produkcja jest jedną z ciekawszych odsłon serii Assassin's Creed.

Kończąc przypomnę, że w sklepach dostaniecie już Assassin's Creed: Origins - najnowszą część sagi. Jeśli nie zdecydowaliście się na jej zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję, a jeśli postanowicie ją nabyć, spójrzcie na wymagania sprzętowe i pamiętajcie o poradniku.


Sprawdź także:

Assassin's Creed: Rogue

Premiera: 11 listopada 2014
PS3, XBOX 360, PC

Assassin's Creed: Rogue to kolejna odsłona słynnej serii przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft. Tym razem za produkcję nieco pobocznej odsłony odpowiada oddział w Sofi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?