Poznajcie Miramar, pustynną mapę do Playerunknown's Battlegrounds

Pustynna lokacja otrzymała swoją nazwę. Mamy też kolejne screeny.

Dirian @ 15:30 06.12.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Twórcy Playerunknown's Battlegrounds prawdopodobnie już niedługo udostępnią drugą lokację do swojej gry. Właśnie poznaliśmy bowiem jej oficjalną nazwę, a także możemy zerknąć na kilka kolejnych screenów.

Jak wspominają przedstawiciele studia, nowa lokacja ma wnieść powiew świeżości do rozgrywki i z pewnością tak właśnie się stanie. Pustynny teren z mapy Miramar to zupełnie inne doznania od tych, których doświadczaliśmy na lokacji Erangel, wzorowanej na Europie Wschodniej. 

Wśród charakterystycznych miejscówek znajdziemy tu m.in. dawną bazę wojskową, spore miasto Los Leones czy opuszczoną dzielnicę, zajmowaną przez dawne fabryki tkanin.

Mapa Miramar powinna zadebiutować w Playerunknown's Battlegrounds jeszcze w tym roku. Jeśli macie ochotę ją sprawdzić, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe gry, a potem zaopatrzcie się w nią.


Sprawdź także:

Playerunknown's Battlegrounds

Premiera: 23 marca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Playerunknown's Battlegrounds to sieciowa strzelanka z gatunku Battle Royale od studia Bluehole, znanego m.in. z gry TERA. Projekt nadzorował Brendan Greene (znany szerze...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?