Dark Souls Remaster może trafić na PlayStation 4 i Xboksa One

Chcielibyście ograć pierwszą część Dark Souls w zremasterowanej edycji na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4?

juve @ 19:07 06.12.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

Aktualna generacja konsol jest przesiąknięta różnej maści odświeżeniami, remasterami i edycjami definitywnymi gier z czasów PlayStation 3 i Xboksa 360. Skoro większość wydawców wraca ze starymi grami, to dlaczego nie Bandai Namco z ich kultowym Dark Souls?

Na dniach, a dokładniej 15 grudnia, odbędzie się konferencja wydawnictwa Bandai Namco, podczas której ma zostać przedstawionych aż pięć nieujawnionych dotąd gier. Ostatnio, przy okazji zapowiedzi odświeżonego L.A. Noire na Nintendo Switch, otrzymaliśmy ponadto wersję na konsolę PlayStation 4. Wygląda na to, że podobnie może być w przypadku wspomnianego Dark Souls.

Dziennikarz growy i recenzent serwisu Nintendo Switch Network, Marcus Sellars, zamieścił na Twitterze wpis o nadchodzących zapowiedziach. Chwilę potem uzupełnił swoją wypowiedź o informację na temat odświeżonej wersji pierwszej części cyklu From Software. Tweet został szybko usunięty, ale w sieci nic nie ginie.

Czy bylibyście zainteresowani remasterem pierwszej odsłony popularnej serii RPG?


Sprawdź także:

Dark Souls

Premiera: 04 października 2011
PS3, XBOX 360

Dark Souls to produkcja studia From Software, będąca duchowym następcą ich starszego dziecka - Demon's Souls. Tytuł przeznaczony jest dla posiadaczy PlayStation 3 oraz Xb...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?