Darkest Dungeon: The Color of Madness - powstaje kolejny dodatek

Fani Darkest Dungeon mogą czuć się rozpieszczani przez studio Red Hook Games. Mimo prawie 2 lat na karku, deweloperzy regularnie wspierają swoje dzieło, co rusz publikując nowe aktualizacje czy zapowiadając kolejne dodatki.

Dirian @ 10:12 06.12.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, psv, switch, ps4

Fani Darkest Dungeon mogą czuć się rozpieszczani przez studio Red Hook Games. Mimo prawie 2 lat na karku, deweloperzy regularnie wspierają swoje dzieło, co rusz publikując nowe aktualizacje czy zapowiadając kolejne dodatki. 

I właśnie doczekaliśmy się pierwszych informacji na temat następnego rozszerzenia - The Color of Madness. W nim wybierzemy się na starą farmę Millera, w którą uderzyła tajemnicza kometa. Mieszkańcy tego miejsca nie wydają żadnych oznak życia, choć gdzieś tam, z ruin zniszczonego młyna, wydobywają się dziwne dźwięki, przypominające echo. Naszą drużynę interesuje jednak głównie wspomniana kometa, do której spróbujemy się dostać - pierw trzeba będzie jednak przebić się przez zastępy wrogów, w postaci opętanych nienaturalnym światłem komety mieszkańców farmy Millera. Lub czegoś, co z nich pozostało.

Więcej szczegółów mamy poznać w przyszłości, ale już teraz twórcy obiecują m.in. sieciowe rankingi, w których będziemy mogli porównać nasze poczynania z wynikami znajomych. Datę premiery rozszerzenia The Color of Madness wyznaczono na wiosnę 2018.

Podano także, że gdy gra zadebiutuje w wersji na Nintendo Switch (w przyszłym roku), to z miejsca otrzymamy wydanie zawierające wszystkie dodatki. To o tyle ważne, że w przypadku innych platform, niż PC, twórcy z reguły potrzebowali więcej czasu na przygotowanie DLC. Dziś na PS4 i PS Vita pojawi się dodatek The Shieldbreaker, który na blaszakach dostępny jest od końca października.


Sprawdź także:

Darkest Dungeon

Premiera: 19 stycznia 2016
PC, PS4, PSV, MOB, SWITCH

Darkest Dungeon to tytuł stworzony przez założony w 2013 roku zespół Red Hook Studios. Twórcy pracowali wcześniej przy takich grach jak Age of Empires: The Age of Kings D...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?