Gran Turismo Sport - dzisiejsza aktualizacja poprawi model prowadzenia aut

Twórcy usprawnią też optymalizację oraz stabilność produkcji.

bigboy177 @ 10:49 06.12.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Premiera Gran Turismo Sport za nami, nie oznacza to jednak, że deweloperzy skończyli już rozwijanie swojego przedsięwzięcia. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, niebawem w sieci powinna zadebiutować poprawka, która usunie drobne niedociągnięcia w systemie prowadzenia aut.

Poprawka, o której mowa winna zadebiutować jeszcze dzisiaj. Jeśli więc gracie, koniecznie ją pobierzcie. Nie doda ona nowej zawartości, takowa bowiem pojawi się nieco później, ale usunie jeden znaczący problem, dostrzeżony przez graczy.

O co dokładnie chodzi? Twórcy usuną dziwną anomalię, pojawiającą się podczas opuszczania zakrętów z wciśniętym pedałem gazu. Coś nie do końca poprawnie działa w systemie kontroli trakcji, a w rezultacie samochód zachowuje się w niewłaściwy sposób.

Dzisiejsza aktualizacja to także kilka innych poprawek i zmian, choć nie wiemy o co dokładnie chodzi. Z notki prasowej wynika, że deweloperzy zwiększyli stabilność działania Gran Turismo Sport oraz poprawili wydajność wyświetlanych na ekranie obrazów.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup Gran Turismo Sport, rzućcie okiem na jego recenzję.


Sprawdź także:

Gran Turismo Sport

Premiera: 17 października 2017
PS4

Gran Turismo Sport to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych, przeznaczonych na konsolę PlayStation 4. Za jej opracowanie odpowiada studio Polyphony ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?