Powstaje Life is Strange 2!

Studio DONTNOD Entertainment w wideo dziękującym za 3 miliony sprzedanych egzemplarzy Life is Strange zapowiedziało, że już pracuje nad Life is Strange 2!

Materdea @ 10:53 19.05.2017
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Life is Strange to niezwykle entuzjastycznie przyjęta epizodyczna przygodowa gra akcji od twórców m.in. Remember Me - studia DONTOND Entertainment! Tytuł ukazywał się w odcinkach, rozpoczynając od końcówki stycznia 2015 roku, a kończąc na październiku. W Polsce wydania pudełkowej wersji podjęła się firma Cenega - wtedy produkcja zadebiutowała 22 stycznia 2016.

Deweloperzy w specjalnym materiale wideo podziękowali oddanej społeczności za tak pozytywny odbiór przygodówki i nadmienili fakt, iż Life is Strange rozeszło się w blisko 3 milionach egzemplarzy, co - jak wiemy - uratowało studio przed bankructwem! Jednocześnie wśród laurki dedykowanej fanom, DONTNOD zapowiedziało, iż już tworzy Life is Strange 2, lecz na jego szczegóły będziemy musieli poczekać dłużej niż na tegoroczne E3 (tytuł się tam nie pojawi).

Akcja Life is Strange przenosi gracza wcielającego się w postać Max Caulfield, studentki wracającej do domu po długiej absencji, do miasteczka Arcadia Bay w amerykańskim stanie Oregon. Na miejscu bohaterka trafia na dawną przyjaciółkę, Chloe, z którą próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia koleżanki z uniwersytetu - jednocześnie Max odkrywa w sobie niezwykłe, nadnaturalne moce, co stanowi oś dla późniejszych wydarzeń.


Sprawdź także:

Life is Strange

Premiera: 30 stycznia 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Life is Strange to druga gra studia Dontnod Entertainment, znanego z całkiem niezłego Remember Me.Tym razem mamy do czynienia z tytułem przygodowym, który wydawany jest w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:03, 20.05.2017
Świetna wiadomość Szczęśliwy Liczę, że LiS 2 okaże się równie udany co jedynka.