Prey - spacer po stacji Talos I

Zobaczcie jakie sekrety skrywa lokacja przygotowana na potrzeby gry Prey.

bigboy177 @ 10:06 20.04.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Prey zaplanowana została na dzień 5 maja, marketing związany z tymże projektem zaczyna się więc konkretnie rozkręcać, czego rezultatem jest kolejny materiał filmowy. Tym razem zwiedzamy stację Talos I, na której toczy się akcja gry.

Talos I, aby nie było zbyt nudno, pełne jest sekretów. Eksploracja stacji jest jednym z najważniejszych elementów gry, dlatego deweloperzy starali się miejscówkę uczynić możliwie jak najbardziej otwartą. Co ciekawe, możliwy i zalecany jest backtracking (kilkukrotne odwiedzanie tych samych miejsc), za każdym razem znajdziemy bowiem zmiany, niektóre dużego kalibru.

Ze względu na to, że w części obszarów brakuje grawitacji, zerkać musimy nie tylko w pobliżu "ziemi", ale także wysoko ponad nią. Przy pomocy ukrytych przejść, szybów wentylacyjnych itd. dostaniemy się do sekretnych pomieszczeń, a czasem także znajdziemy coś w przestrzeni kosmicznej.

Kończąc przypomnę, że przed premierą, 27 kwietnia, w sieci pojawi się demo Prey. Będzie je można pobrać na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Finalny produkt trafi do sprzedaży 5 maja, nie tylko na konsolach, ale także na PC.


Sprawdź także:

Prey 2017

Premiera: 05 maja 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Prey (2017) to - pomimo tytułu kojarzącego się z niedoszłą serią FPS-ów wykreowaną przez Human Head Studios - zupełnie nowa odsłona, niezwiązana z poprzednimi dokonaniami...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?