Ghost Recon: Wildlands - szczegóły otwartych testów beta

Kiedy startują, jak długo potrwają, co dostaniemy. Ubisoft zdradza nieco detali.

bigboy177 @ 12:58 17.02.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Ghost Recon: Wildlands zaplanowana została na dzień 7 marca. Tytuł trafi wówczas do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Jeśli czekacie na debiut projektu, koniecznie sprawdźcie go za darmo w ramach otwartych beta testów.

Jak donosi Ubisoft, otwartą betę Ghost Recon: Wildlands zaplanowano na przyszły tydzień. Ruszy ona 23, a końca dobiegnie 27 lutego. W tym czasie gracze będą w stanie sprawdzić dwa regiony opracowane na potrzeby gry. Pierwszym jest Itacua, drugim zaś Montuyoc. Co ciekawe, z Itacua mieliśmy do czynienia w przypadku testów zamkniętych, z których wrażenia spisaliśmy wcześniej.

Jeśli chodzi o samego klienta, rozpocząć pobieranie będzie można 20 lutego. Jako że jego rozmiar będzie najpewniej większy niż w przypadku bety zamkniętej, wszyscy zainteresowani powinni mieć odpowiednio dużo czasu na to, aby przetestować projekt.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w testach, a potem kupią finalną wersję gry przed 31 marca, otrzymają za darmo dodatkową misję w grze. Zatytułowana jest ona Unidad Conspiracy, a zadaniem gracza w niej jest doprowadzenie do wojny pomiędzy grupą milicji, Unidad, oraz kartelem z Santa Blanca.


Sprawdź także:

Ghost Recon: Wildlands

Premiera: 07 marca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands to produkcja firmy Ubisoft, nawiązująca do słynnej serii strzelanek o drużynie duchów. Tytuł jest reprezentantem gatunku gier akcji, z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   13:19, 17.02.2017
Kurcze cieszą te coraz częstsze beta testy. Obecnie producenci nie przygotowują już wersji demo, za to mamy beta testy.