Ghost Recon: Wildlands (PC) - okladka

Ghost Recon: Wildlands (PC)

Premiera:
07 marca 2017
Premiera PL:
07 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (16)Gram (5)Ukończone (4)Kupię (7)

Opis Ghost Recon: Wildlands (PC)
bigboy177 @ 16:02 16.06.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 69h 23min

+ czaswięcej

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands to produkcja firmy Ubisoft, nawiązująca do słynnej serii strzelanek o drużynie duchów. Tytuł jest reprezentantem gatunku gier akcji, z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Ghost Recon: Wildlands wrzuca gracza do świata opanowanego przez kartele narkotykowe. Terenem akcji jest Bolivia, największy producent narkotyków na świecie, gdzie rezyduje Santa Blanca - kartel, któremu udało się zmienić cały kraj. Duchy, legendarny oddział specjalny ze Stanów Zjednoczonych rusza więc do akcji, trafiając na front, a ich zadaniem jest skłócenie kartelu z rządem i zaprowadzenie chaosu - tylko dzięki temu w Bolivii nastanie porządek.

Świat przedstawiony w Ghost Recon: Wildlands jest całkowicie otwarty. Swobodnie po nim podróżujemy, zwiedzając liczne lokacje i samodzielnie decydując o tym, jakich zleceń się podjąć, a jakich nie. Każdy problem rozwiązać można przynajmniej na trzy sposoby: siłowo, po cichu albo z wykorzystaniem zasadzki - decyzja należy do grającego.

Co istotne, Ghost Recon: Wildlands nastawione jest nie tylko na zabawę jednoosobową, ale także na tryb współpracy, w którym bierze udział maksymalnie czterech graczy. Korzystają oni ze znalezionego oręża, wspólnie podróżują i robią użytek z dostępnych pojazdów. Współpraca, choć nie jest konieczna, stanowi trzon rozgrywki.

Produkcja działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym wysokiej jakości oprawę wizualną. Za jej powstaniem stoi ekipa Ubisoft Paris. Wymagania sprzętowe wersji PC gry Ghost Recon: Wildlands nie są jeszcze znane. Jak tylko Ubisoft je opublikuje, zaktualizujemy niebieską tabelkę naszej encyklopedii.

Wymagania: Twórcy gry Ghost Recon: Wildlands ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 lat
Screeny i filmy z Ghost Recon: Wildlands (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosDirian   @   18:15, 25.02.2017
Wrażenia po becie mam kiepskie. Słaba optymalizacja, brzydka grafika na średnich ustawieniach, fatalny system prowadzenia pojazdów i sporo bugów. Fajnie się tu strzela i da się pograć w miarę sensownie w coop ale chyba nic poza tym. Świat gry będzie ogromny ale co z tego? Misje poboczne będą niemal na pewno powtarzalne i mało ciekawe. Tereny też nie są szczególnie interesujące do eksploracji - nie ma tu takiej frajdy ze zwiedzania jak w GTA V czy Wiedźminie, bo brakuje ciekawych i unikatowych miejscówek.