Ghost Recon: Wildlands (PC) - okladka

Ghost Recon: Wildlands (PC)

Premiera:
07 marca 2017
Premiera PL:
07 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (18)Gram (6)Ukończone (6)Kupię (7)

Opis Ghost Recon: Wildlands (PC)
bigboy177 @ 16:02 16.06.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 61h 40min

+ czaswięcej

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands to produkcja firmy Ubisoft, nawiązująca do słynnej serii strzelanek o drużynie duchów. Tytuł jest reprezentantem gatunku gier akcji, z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Ghost Recon: Wildlands wrzuca gracza do świata opanowanego przez kartele narkotykowe. Terenem akcji jest Bolivia, największy producent narkotyków na świecie, gdzie rezyduje Santa Blanca - kartel, któremu udało się zmienić cały kraj. Duchy, legendarny oddział specjalny ze Stanów Zjednoczonych rusza więc do akcji, trafiając na front, a ich zadaniem jest skłócenie kartelu z rządem i zaprowadzenie chaosu - tylko dzięki temu w Bolivii nastanie porządek.

Świat przedstawiony w Ghost Recon: Wildlands jest całkowicie otwarty. Swobodnie po nim podróżujemy, zwiedzając liczne lokacje i samodzielnie decydując o tym, jakich zleceń się podjąć, a jakich nie. Każdy problem rozwiązać można przynajmniej na trzy sposoby: siłowo, po cichu albo z wykorzystaniem zasadzki - decyzja należy do grającego.

Co istotne, Ghost Recon: Wildlands nastawione jest nie tylko na zabawę jednoosobową, ale także na tryb współpracy, w którym bierze udział maksymalnie czterech graczy. Korzystają oni ze znalezionego oręża, wspólnie podróżują i robią użytek z dostępnych pojazdów. Współpraca, choć nie jest konieczna, stanowi trzon rozgrywki.

Produkcja działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym wysokiej jakości oprawę wizualną. Za jej powstaniem stoi ekipa Ubisoft Paris. Wymagania sprzętowe wersji PC gry Ghost Recon: Wildlands nie są jeszcze znane. Jak tylko Ubisoft je opublikuje, zaktualizujemy niebieską tabelkę naszej encyklopedii.

Wymagania: Twórcy gry Ghost Recon: Wildlands ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 lat
Screeny i filmy z Ghost Recon: Wildlands (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosDirian   @   18:15, 25.02.2017
Wrażenia po becie mam kiepskie. Słaba optymalizacja, brzydka grafika na średnich ustawieniach, fatalny system prowadzenia pojazdów i sporo bugów. Fajnie się tu strzela i da się pograć w miarę sensownie w coop ale chyba nic poza tym. Świat gry będzie ogromny ale co z tego? Misje poboczne będą niemal na pewno powtarzalne i mało ciekawe. Tereny też nie są szczególnie interesujące do eksploracji - nie ma tu takiej frajdy ze zwiedzania jak w GTA V czy Wiedźminie, bo brakuje ciekawych i unikatowych miejscówek.
0 kudosMicMus123456789   @   16:15, 16.01.2018
Wildlands ukończone, z początku podchodziłem do gry sceptycznie przez to nastawienie na co-opa, ale okazało się, że samemu również można grać i to z przyjemnością Uśmiech Nasi towarzysze mimo iż sterowani są przez komputer dają radę i nie ma z nimi wiekszych problemów.

Sama fabuła okazała się dość ciekawa i świetnie zrealizowana. Świat gry jest ogromny co mnie osobiście cieszy, lubię kiedy mapa w grze jest duża i w pełni otwarta. Jest co zwiedzać, system jazdy okazał się bardzo przyjemny szczególnie w pojazdach terenowych, system zniszczeń też jest całkiem niezły. Po wbicu maksymalnego poziomu możemy zdobywac poziomy specjalne, które po pewnym czasie zmuszają nas do podniesienia poziomu trudności do najwyższego więc nudzić się nie sposób. Jedyny większy minus to misje dla rebeliantów, te okazały się powtarzalne, ale i w połowie gry niepotrzebne ponieważ mamy już ulepszone ma maksa wsparcie rebeliantów.
0 kudosLoczek3545   @   15:11, 16.04.2018
Nie wiem jak tą gierkę ocenić bo, pod względem technicznym jest to bardzo przyjemna gra... Strzelanie, co-operacja nawet z komputerem jest dość ciekawa, jazda wszelakiej maści pojazdami również daje masę frajdy, no i jest to jedna z najlepiej wyglądających gier w jakie grałem Uśmiech . Moim zdaniem największą bolączką tego dzieła są misje do bólu powtarzalne. @Mic wspomniał, że tylko te dla rebeliantów są takie, a ja ośmielę się stwierdzić, że wszystkie... Za bardzo to wszystko zostało rozciągnięte, żadna postać którą spotykamy nie jest warta zapamiętania, nawet nasz główny cel jest taki jakiś nijaki. Ogólnie mówiąc polecam, bo powiedzieć, że się zawiodłem to gruba przesada, ale zabrakło czegoś co wciągnęłoby mnie bez reszty w Boliwię Uśmiech .
0 kudosMicMus123456789   @   17:31, 16.04.2018
Cytat: Loczek3545
żadna postać którą spotykamy nie jest warta zapamiętania, nawet nasz główny cel jest taki jakiś nijaki.


Przepraszam, ale postać El Sueno została świetnie napisana Szczęśliwy Oglądania cut-scenek opowiadających o członkach kartelu było niesamowicie przyjemne, tak samo jak czytanie i słuchanie wszelakich dokumentów czy nagrań.
0 kudosLoczek3545   @   14:16, 17.04.2018
Może nie poczułem tego co Ty przez to, że gierka była przeciągnięta i moim zdaniem mocno działało to na jej niekorzyść Dumny . Krótko mówiąc nie wczułem się wystarczająco mocno Uśmiech .
0 kudosMicMus123456789   @   16:50, 17.04.2018
Co kto lubi Uśmiech Osobiście mam nadzieję, że Ubi zaskoczy mnie jeszcze kiedyś takim wachlarzem ciekawych postaci i, że nie będzie to gra z serii AC Dumny

Teraz jak se przypominam to dużo przyjemności sprawiało też ostrzeliwanie baz kartelu czy Unidadu z maksymalnie rozwiniętym ekwipunkiem i wsparciem. Kilometr czy dwa od bazy, snajperka i dron i kosisz całą baze bez wykrycia Szczęśliwy Strzelanie ze snajperki w tej grze było przejemniejsze niż w ghost warrior.
0 kudosLoczek3545   @   09:44, 18.04.2018
No to bez wahania mogę potwierdzić Szczęśliwy. Snajperka była mega, ale niestety nie byłem w stanie wymaksować wszystkiego bo po przejęciu prowincji dążyłem tylko do zakończenia Dumny .
0 kudosMicMus123456789   @   15:47, 18.04.2018
Ja jako fan zbieractwa dałem radę Dumny
Dodaj Odpowiedź