For Honor - najnowszy patch wprowadzi sporo zmian

Aktualizacja poprawi błędy i zmodyfikuje nieco balans potyczek.

bigboy177 @ 13:28 17.02.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

For Honor zadebiutowało przed kilkoma dniami. Naszej recenzji spodziewajcie się jeszcze dzisiaj, a jeśli już zdecydowaliście się na zakup, przygotujcie się na sporą aktualizację przedsięwzięcia.

Ubisoft zamierza mocno wspierać i rozwijać For Honor. Z tego powodu jego twórcy pracują nad aktualizacją, która usunie dostrzeżone błędy, a jednocześnie wpłynie na balans potyczek. Będą one dzięki temu sprawiedliwsze i bardziej dynamiczne.

Szczegóły na temat najnowszej aktualizacji docierają do nas za sprawą portalu Reddit. Manager społeczności Ubisoftu, Eric Pope, postanowił opisać na nim kilka najważniejszych zmian, jakie zostaną do gry zaaplikowane.

Pierwszy problem, za jaki wzięła się ekipa, dotyczy botów, a konkretnie zastępowania nimi osób, które postanowiły, np. przegrywając, wyjść przedwcześnie z toczącego się starcia. Problem w tym, że osoby takie rezygnowały mając naprawdę mało punktów życia, a zastępujący ich bot był w stanie idealnym. Oznacza to, że potencjalny zwycięzca pojedynku musiał, w pełni niesprawiedliwie, walczyć raz jeszcze.

Kolejna duża zmiana dotyczy tego, w jaki sposób działa kontrowanie przełamań. Obecnie nie da się tego zrobić w trakcie animacji, trzeba poczekać, aż dobiegnie ona końca. Twórcy chcą to zmienić, przywracając rozwiązanie, jakie stosowano wcześniej w testach beta.

Idąc dalej, Pope wspomniał, że deweloperzy pracują nad poprawkami dla kilku bohaterów. Obecnie niektórzy z nich są w stanie wykonać przełamanie zaraz po tym, jak zablokujemy ich lekki cios. Nie powinno to działać w ten sposób i niebawem nie będzie.

Największej liczby zmian doczeka się Walkiria, której lekkie ataki będą niebawem szybsze, a także bardziej skuteczne. Deweloperzy zredukowali bowiem czas pomiędzy ciosami i podnieśli obrażenia.

Pope nie zdradził niestety kiedy aktualizacja trafi do sieci. Jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was o tym fakcie powiadomić.


Sprawdź także:

For Honor

Premiera: 14 lutego 2017
PC, PS4, XBOX ONE

For Honor to opracowywana przez Ubisoft Montreal drużynowa, multiplayerowa gra akcji, w której dzielni wojownicy pojedynkują się z wykorzystaniem broni białej. Grę pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdarkslide16   @   14:21, 17.02.2017
Widać że zmiany konkretne i przemyślane, jednak pewnie to nie jedyna aktualizacja jaka się pojawi bo z czasem będą wychodzić inne problemy do ogarnięcia Uśmiech