GC '16: Microsoft nie planuje konferencji na targach

Gigant z Redmond stawia na bardziej intymne doświadczenie, specjalnie dla fanów.

bigboy177 @ 12:10 14.07.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Microsoft ujawnił wczoraj, że nie zamierza przeprowadzać żadnej konferencji podczas targów gamescom 2016. Firma będzie miała jedynie swoje stoisko, na nim natomiast będzie można zobaczyć oraz pograć w najnowsze jej przedsięwzięcia.

Przygotowywana przez giganta z Redmond inicjatywa zwać się będzie Xbox FanFest. Zainteresowani gracze, którzy zdecydują się odwiedzić miejsce jej organizacji, zagrają m.in. w Gears of War 4, Forza Horizon 3, Halo Wars 2, ReCore, Sea of Thieves, We Happy Few oraz Cuphead. Niestety w związku z brakiem konferencji można zakładać, że nie dowiemy się żadnych nowych detali na temat Project Scorpio.

"Choć nie będziemy w tym roku organizować konferencji, planujemy nowe, bardziej intymne Xbox FanFest dla naszych fanów z Europy oraz całego świata, planujących odwiedzić gamescom 2016", powiedział Aaron Greenberg z Microsoftu. "Większą ilością detali na temat wydarzenia podzielimy się wkrótce".

W chwili obecnej plan wydarzeń na stoisku Xboksa, choć bez szczegółowej rozpiski, wygląda następująco:

  • Środa, 17 sierpnia - 9:00 do 19:00 - dzień tylko dla prasy/handlowców;
  • Czwartek i piątek, 18 i 19 sierpnia - 10:00 do 20:00 - dzień dla wszystkich zainteresowanych;
  • Sobota, 20 sierpnia - 9:00 do 20:00 - dzień dla wszystkich zainteresowanych;
  • Niedziela, 21 sierpnia - 9:00 do 18:00 - dzień dla wszystkich zainteresowanych.

Planujecie wyjazd do Kolonii? Dajcie znać w komentarzach, poniżej.


Sprawdź także:

We Happy Few

Premiera: sierpień 2018
PC, XBOX ONE, PS4

We Happy Few to przygodowa produkcja niezależnego, kanadyjskiego studia Compulsion Games, które to jest znane przede wszystkim dzięki grze Contrast.Akcja rozgrywa się w a...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?