MiniGRY
Gorące Informacje:
Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii (27 września - 3 października 2015 r...

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //

Kody do gry Dead Island Riptide PC

kody dodał:   Marcin "bigboy177" Trela   @   11:29, 29.04.2013
Podwajanie przedmiotów i broni

Aby podwoić (skopiować) posiadany ekwipunek możesz skorzystać z dwóch możliwości.

1. Podejdź do punktu kontrolnego i rzuć wszystkie przedmioty, które chcesz sklonować na ziemię. Następnie zgiń w pobliżu owego punktu kontrolnego, a kiedy pojawi się licznik do respawnu, wczytaj ostatni punkt kontrolny. Pojawisz się w checkpoincie, a wszystkie przedmioty, które upuściłeś będą na ziemi, jak również w inwentarzu. Podnieś zatem to, co leży na ziemi, a sam proces powtórz tyle razy, ile masz ochotę.

2. Wyposaż broń, którą chciałbyś sklonować, następnie rzuć bronią we wroga. Kiedy będzie ona w powietrzu, wejdź do inwentarza, odłóż broń (wyjmij ją z ręki), a następnie podejdź do egzemplarza, którym rzuciłeś i podnieś go. W tym momencie w inwentarzu będziesz miał dwie bronie tego samego rodzaju.

Nieograniczone pieniądze i doświadczenie

Aby w łatwy sposób zdobyć pieniądze i doświadczenie możesz sprzedawać ostrza Miya. Znajdziesz je albo kupisz za około 300 - 400 dolarów za sztukę. Ostrza możesz następnie wcisnąć Miya za kwotę około 1200 dolarów, a jednocześnie otrzymasz także około 1600 punktów doświadczenia. Jeśli chodzi o kupowanie ostrzy, musisz znaleźć sprzedawcę, który je posiada. Kup wówczas tyle, ile będziesz w stanie. Dodatkowe pieniądze znajdziesz podróżując do Henderson Ferry Station (przystani dla promów), są tam szafki, które zawsze są pełne pieniędzy. Co istotne, proces musisz wykonać szybko, w innym razie sprzedawca zmieni posiadane towary i nie będziesz w stanie nabyć ostrzy. Jeśli chcesz znaleźć ostrza, najlepiej wybrać się na przystań Marika. Gdy się pojawisz, skręć w lewo, a zobaczysz spory ośrodek. Idź na tyły owego ośrodka i skorzystaj z drabiny, przejdź po dachu i wejdź do ogrodzonej przestrzeni. Zabij wszystkie zombie i wejdź do domu, a tam znajdziesz trzy ostrza. Następnie skorzystaj z szybkiego podróżowania, przenieś się gdzieś indziej i wróć znowu do odwiedzonego przed chwilą domu - ostrza pojawią się ponownie.

Miya przebywa w zatopionej dżungli i wiosce Mataka. Po wejściu tam skorzystaj z łodzi i zmierzaj w kierunku północno-zachodnim jaskini Tuluga - tam właśnie będzie Miya. Wypełnij dla niej zadanie, a będziesz w stanie bez końca zdobywać doświadczenie i pieniądze.

Pomarańczowa broń:

Idź do wioski Mataka i poczekaj tam pięć godzin. Upewnij się, że jeśli korzystasz z pada, jest to kontroler przewodowy, albo ciągle go ładujesz, tak aby się nie wyłączył. Po pięciu godzinach, przejdź do mapy szybkich podróży i wybierz Przystań Promów Hendersona. Po przybyciu na miejsce obróć się i znowu wkrocz do mapy szybkich podróży, tym razem wybierając wioskę Halai. Po wejściu do świata gry, skręć w prawo aby znaleźć metalowy pojemnik na dolnej półce. Otwórz go, a we wnętrzu znajdziesz na pewno pomarańczową, legendarną broń. Powtórz ten proces tyle razy, ile chcesz. Co ważne, nie możesz czekać w jaskini ani martwej strefie, tzw. Dead Zone - musi to być lokacja, do której da się szybko podróżować, inaczej trick nie zadziała.

Nieograniczone rakiety

Brnij do przodu przez wątek fabularny, aż do momentu kiedy będziesz w stanie przejść do Przystani Hendersona. Przemieść się do niej korzystając z szybkiego podróżowania, a po pojawieniu się na miejscu idź na południowy-zachód, aż dotrzesz do strefy objętej kwarantanną. Wyjdź po schodach, a zobaczysz drewniane gniazdo snajpera. Wejdź po drabinie i na platformę. Aby przeskoczyć przez płot z drutem kolczastym musisz się nieco rozpędzić. Jest tam mnóstwo zombie, a zatem najpierw ich wyeliminuj. Kiedy to zrobisz idź prosto i skręć w lewo. Znajdziesz tam rakietnicę LAW oraz amunicję na półce po lewej stronie. Aby wyjść ze strefy objętej kwarantanną, wczytaj ostatni checkpoint, albo zgiń. Jeśli pojawisz się znowu w strefie, wyłącz i włącz grę. Po wczytaniu zapisu ponownie powinieneś być poza strefą i mieć nadal rakietnicę. Skorzystaj z szybkiego podróżowania, aby rakietnica ponownie się pojawiła w strefie kwarantanny. Proces możesz powtarzać tyle razy, ile masz ochotę. Pamiętaj jednak aby zrobić kopię zapasową stanu gry, gdyby przypadkiem Twoja postać utknęło w strefie kwarantanny.

Amunicja dla snajperki

Brnij przez wątek fabularny aż do momentu, w którym będziesz w stanie przejść do Przystani dla Promów Pinai. Obok przystani znajduje się wielki billboard z napisem "Warsztat" (Workshop), a na szczycie znajduje się ciężarówka. Wejdź po drabinie z tyłu billboardu, aby dostać się do tyłu ciężarówki. W środku znajduje się snajperka oraz amunicja do niej. Zbierz wszystko, a następnie przejdź do stacji szybkiej podróży i przemieść się do jakiejkolwiek lokacji. Po powrocie do Przystani Pinai snajperka i amunicja będą znowu w ciężarówce.
Inne popularne kody:

Dead Island Riptide

Dead Island Riptide
Premiera świat:23 kwietnia 2013Premiera polska:26 kwietnia 2013Gatunek:AkcjaPlatformy:PC, PS3, X360,
Czy wiesz że:
Czy wiesz, że MiastoGier to dziesiątki tysięcy filmów zgromadzonych w naszym dziale video?
Komentarze do kodów (15 najnowszych):

Dodał: alex1800shelby      @ 01:17, 28.05.2013

kto sprzedaje te ostrza proszę o informacje

Dodał: MicMus123456789      @ 10:08, 28.05.2013

Tych ostrzy nie trzeba kupować, po prostu wystarczy rozglądać się po lokacjach. Tych ostrzy jest pełno w grze. Pierwszy raz kiedy spotkałem Miya miałem ponad 20 ostrzy w ekwipunku.

Dodał: alex1800shelby      @ 21:39, 28.05.2013

Spoko Ten gostek co sprzedaje OSTRZA to stoi na przyczepie kempingowej obok Magazynu Geoffreya Nape'a nie zawsze ma je w sprzedaży po jakimś czasie są dostępne
Ja przeszedłem tą grę już 3X a teraz chciałem się pobawić i z koksować postać na maxa nabiłem do 70lvl ale nie mogę już mieć punktów aby rozwijać dalsze umiejętności
Ktoś wie jak to zrobić?

Dodał: MicMus123456789      @ 22:11, 28.05.2013

Jeśli masz 70 level to dalej już nic nie zrobisz. To jest max level, a w grze nie ma czegoś takie, że dostajesz punkt umiejętności czy same umiejętności za zadania.

Swoją drogą bzdurą jest ten 70 level jako max kiedy zombie mają większy np 73.


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto,
uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.