Horizon: Zero Dawn (PS4) - okladka

Horizon: Zero Dawn (PS4)

Premiera:
28 lutego 2017
Premiera PL:
01 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (10)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:85%
Chcesz taki licznik?
Opis Horizon: Zero Dawn (PS4)
bigboy177 @ 14:11 16.06.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Horizon: Zero Dawn to zupełnie nowa marka od studia Guerilla Games odpowiedzialnego za serię Killzone. Projekt został oficjalnie zapowiedziany podczas targów E3 2015, kiedy pojawił się zwiastun oraz gameplay tytułu.

Horizon: Zero Dawn to przedstawiciel gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Główną bohaterkę, dziewczynę o imieniu Aloy, obserwujemy cały czas zza jej pleców. Fabuła przenosi nas do postapokaliptycznego świata, w którym przetrwały jedynie nieliczne plemiona ludzi. Nie jesteśmy na Ziemi, ale na jakieś innej, odległej planecie, na której nastał nietypowy mariaż natury z zaawansowaną technologią. W wyniku tego pomiędzy lasami, łąkami oraz rzekami spacerują istoty przypominające zarówno zwierzęta, jak i roboty.

Aloy, przemierzając pełne niebezpieczeństw miejsca, znaleźć musi sens swojego istnienia oraz odkryć tajemnice przodków. Spróbuje się też dowiedzieć kim były zaginione cywilizacje, które potrafiły połączyć ze sobą świat natury oraz technologii. Podróż ta wiedzie dziewczynę przez tajemnicze ruiny, opuszczone wioski, gęste lasy oraz potężne szczyty górskie.

Horizon: Zero Dawn skupia się nie tylko na eksploracji, ale także na walce. Bohaterka jest myśliwym, a więc ma do dyspozycji całkiem rozbudowany i zaawansowany arsenał. Natura jest tu jednak wyjątkowo groźna, dlatego liczy się nie tylko siła ognia, ale przede wszystkim spryt.

Na potrzeby gry studio Guerilla Game opracowało zaawansowany silnik graficzny, potrafiący wykorzystać możliwości drzemiące w PlayStation 4. Horizon: Zero Dawn przeznaczone jest wyłącznie dla jednego gracza, nie przewidziano tu trybu rozgrywek wieloosobowych.

Screeny i filmy z Horizon: Zero Dawn (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?