Test Drive Unlimited 2 (PS3) - okladka

Test Drive Unlimited 2 (PS3)

Premiera:
08 lutego 2011
Premiera PL:
11 lutego 2011
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / MMO
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (13)Ukończone (2)Kupię (6)

Opis Test Drive Unlimited 2 (PS3)
szewczu @ 17:49 15.03.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: 114h 42min

+ czaswięcej

Test Drive Unlimited 2 to kolejna znakomita ścigałka, przeznaczona w głównej mierze do zmagań sieciowych. Za produkcję, podobnie jak w przypadku pierwszej części, odpowiada studio Eden Studios.

Na wzór "jedynki", Test Drive Unlimited 2 oferuje graczom ogromne otwarte przestrzenie, wypełnione krętymi drogami oraz innymi kierowcami. W trakcie wyścigów możemy współzawodniczyć nie tylko z oponentami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, ale przede wszystkim z prawdziwymi graczami z całego świata. Projekt stworzony jest w głównej mierze do rozgrywek sieciowych. Zapewnia nam to sprytne i wręcz niezauważalne połączenie trybu single i multiplayer.

Miejscem zmagań jest zupełnie nowa wyspa, otrzymamy szereg świeżych samochodów, a także niedostępne wcześniej modele zabawy. Pikanterii dodają też zmienne warunki pogodowe oraz zaawansowany system zniszczeń, dzięki któremu najdroższe fury świata z gracją tracą zderzaki, spojlery i inne elementy karoserii. Wyspa, o której mowa to Ibiza (znana z licznej ilości klubów oraz dyskotek), będąca 2,5 razy większa od miejscówki poznanej w pierwowzorze. Po całym terenie możemy się swobodnie przemieszczać, zwiedzając zróżnicowane krajobrazy - od dużych miast, przez obszary górskie, aż do wielkich plaż położonych nad wybrzeżem. Mimo tak rozbudowanych przestrzeni, oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie. Jest bogata w znaczną ilość detali oraz przede wszystkim świetnie wymodelowane pojazdy.

Do gry został wdrożony tryb kooperacji, w którym jeden z graczy prowadzi pojazd, zaś druga osoba odpowiada za pilotowanie.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny językZawiera sceny erotyczneZawiera treści związane z hazardemZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny i filmy z Test Drive Unlimited 2 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?