MiniGRY
Gorące Informacje:
Rise of the Tomb Raider - wysyp materiałów filmowych!

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //

Kody do gry Test Drive Unlimited 2 PC

kody dodał:   Michał "MicMus123456789"   @   15:47, 25.08.2011
DARMOWA NAPRAWA I UMYCIE SAMOCHODU
Jeżeli Twój samochód został uszkodzony lub ubrudził się i nie chcesz płacić 1500 dolarów za skorzystanie z myjni samochodowej, to możesz zastosować opisany poniżej trik. Przystąp mianowicie do dowolnego wyścigu lub wyzwania, po czym spauzuj grę i zrezygnuj z dalszej jazdy. Po tym jak powrócisz na mapę wyspy Twój samochód będzie wyglądał jak nowy.

WYZWANIA
Dodatkowe wyzwania w Test Drive Unlimited 2 teoretycznie pojawiają się w losowych miejscach, ale powinieneś zauważyć, że na każdej z map są to ściśle wyznaczone sektory. Warto odpowiednio wcześniej odblokować drogi prowadzące do tych obszarów. Zaletą tego rozwiązania jest to, iż po pojawieniu się nowego wyzwania na mapie nie będziesz musiał do niego pędzić, chcąc dotrzeć do celu przed upływem wyznaczonego limitu czasowego. Wystarczy bowiem wtedy wywołać okno mapy i przenieść się na jeden z pobliskich przejechanych odcinków drogi.

W wyzwaniach, w których należy dostarczyć luksusowy samochód w wyznaczone miejsce, pamiętaj o tym żeby się nie śpieszyć. Najlepiej jechać powoli i uważać na auta cywilne, które niejednokrotnie (zwłaszcza na autostradach) mają tendencje do niespodziewanych zmian pasa ruchu. Do tych wyzwań, które zakładają wzięcie udziału w próbie czasowej czy utrzymywanie wysokiej prędkości warto z kolei wybierać najszybsze posiadane samochody. Nie jest wskazane używanie wolniejszych aut (m.in. z klas A5-A7), gdyż nawet pomimo perfekcyjnej jazdy możliwy jest wariant, w którym nie sprosta się założeniom danego zadania.
Inne popularne kody:

Test Drive Unlimited 2

Test Drive Unlimited 2
Premiera świat:08 lutego 2011Premiera polska:11 lutego 2011Gatunek:Wyścigi / MMOPlatformy:PC, PS3, X360,
Czy wiesz że:
Na nowym forum MiastaGier możesz nie tylko rozmawiać z innymi graczami i dzielić się wrażeniami z gier, ale również zbierać doświadczenie i stać się poważanym obywatelem naszego wirtualnego Miasta?
Komentarze do kodów (15 najnowszych):


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto,
uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.