Agony (PC) - okladka

Agony (PC)

Premiera:
29 maja 2018
Premiera PL:
29 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:62%
Chcesz taki licznik?
Opis Agony (PC)
DevMat @ 22:38 31.05.2016
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Agony to polska produkcja utrzymana w klimatach survival horroru, będąca debiutanckim projektem bydgoskiego studia Madmind. W jego skład wchodzą developerzy odpowiedzialni wcześniej m.in. za takie gry jak: Wiedźmin 3, The Division, Sniper: Ghost Warrior 2, Enemy Front czy Alien Rage.

Historia Agony opowiada o losach bohatera, który trafia do piekła w niewyjaśnionych okolicznościach. Jako że nie jest to miejsce, w którym pragnie spędzić całą wieczność, jak najszybciej pragnie się stamtąd wydostać. W tym celu niezbędne jest odzyskanie utraconej pamięci oraz zdobycie mistycznego przedmiotu - Red Goddess. 

Całość została ukazana z perspektywy pierwszej osoby. Głównymi założeniami rozgrywki jest unikanie starć z demonami - mechanizm przypominający podobną produkcję, Outlast. Jedyną umiejętnością jaką dysponuje nasz heros jest możliwość przejmowania kontroli nad zbłąkanymi duszami oraz pomniejszymi przeciwnikami. Uciekając przed wrogami i kontrolując poczynania innych trzeba przebrnąć przez cztery kręgi piekła. 

Całość została utrzymana w gęstym, mrocznym klimacie horroru. Graficznie natomiast wszystko działa dzięki technologii Unreal Engine 4.

Wymagania: Twórcy gry Agony ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny i filmy z Agony (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?