Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony (XBOX 360)

ObserwujMam (39)Gram (25)Ukończone (21)Kupię (10)

GC '09: GTA IV: The Ballad of Gay Tony (XBOX 360)


bigboy177 @ 12:38 22.09.2009
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Seria GTA to prawdziwie unikatowy produkt. Z jednej strony towarzyszą jej cały czas kontrowersje związane z brutalnością, narkotykami oraz scenami erotycznymi, z drugiej mamy ogromne zainteresowanie graczy, które przejawia się niebywałą wręcz popularnością.

Seria GTA to prawdziwie unikatowy produkt. Z jednej strony towarzyszą jej cały czas kontrowersje związane z brutalnością, narkotykami oraz scenami erotycznymi, z drugiej mamy ogromne zainteresowanie graczy, które przejawia się niebywałą wręcz popularnością. Do dnia dzisiejszego saga GTA sprzedała się w dziesiątkach milionów egzemplarzy, a kolejne jej edycje znajdują coraz więcej nabywców. Ostatnia, oznaczona numerem IV zdobyła niezwykle wysokie noty od recenzentów i uznanie graczy. Rockstar zachęcony sukcesem podstawki zdecydował się na opracowanie garści dodatków, wydawanych w postaci DLC, czyli w elektronicznej dystrybucji. Pierwsze rozszerzenie zatytułowane było The Lost and Damned i zadebiutowało tylko na łamach Xbox Live, podobnie będzie z drugim, noszącym podtytuł The Ballad of Gay Tony.


Dodaj komentarz do materiału


W trakcie minionych targów GamesCom ’09 mieliśmy okazję zobaczyć jak mniej więcej prezentuje się Ballada Geja Tony’ego. Rockstar nie pozwolił niestety na rejestrowanie materiałów filmowych, a więc postaram się jedynie nakreślić nieco kształt całej demonstracji.

The Ballad of Gay Tony przedstawia nam historię Luisa Lopeza – prawej ręki niejakiego Tony'ego Prince'a. Jako, że jego pracodawca ma nieco zwichnięty zmysł do robienia interesów, wpędził się w nie lada tarapaty. Jedyną osobą, która jest go w stanie z nich wyciągnąć jest oczywiście nikt inny jak nasz ukochany Luis. Zaczynamy więc kręcić, kombinować, mordować, gwałcić i wysadzać – wszystko to by ocalić skórę biednego Tony’ego.Już na początku prezentacji deweloper obiecuje, że The Ballad of Gay Tony będzie dłuższe i bardziej upakowane akcją w stosunku do pierwszego rozszerzenia. Właśnie z tego względu zdecydowano się wrzucić do projektu nowe uzbrojenie, a także opancerzony helikopter bojowy, wyposażony w miniguna oraz wyrzutnię rakiet.

Prezentacja rozpoczęła się od misji, w której Tony otrzymuje zadanie włamania się do jednego z biurowców, w którym przebywa właściciel klubu hokejowego The Rampage. Klubu, wzbudzającego ogromne zainteresowanie imć Bulgarina. Luis musi przekonać obecnego szefa The Rampage, by przekazał swoje włości na rzecz swego zleceniodawcy. Aby nie narażać się na ostrzał strażników, Lopez postanawia skorzystać z helikoptera, wzbić się jak najwyżej ponad ulice miasta i następnie na spadochronie wylądować na dachu budynku. Oczywiście nic nie idzie po jego myśli i ostatecznie musi chwycić za broń, rozpoczynając krwawą jatkę.

Screeny z Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony (XBOX 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?