Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony (PS3) - okladka

Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony (PS3)

Premiera:
30 marca 2010
Premiera PL:
kwiecień 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (24)Gram (11)Ukończone (15)Kupię (1)

Opis Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony (PS3)
Kawira @ 16:15 29.01.2010
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 32h 26min

+ czaswięcej

Drugie już, oficjalne rozszerzenie do jednego z największych przełomów growych w 2008 roku. Mowa oczywiście o Grand Theft Auto IV. The Ballad of Gay Tony pojawił się w Polsce w kompilacji Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City.

Akcja dodatku dzieje się nigdzie indziej, jak w Liberty City. Gracz wciela się w Luisa Lopeza, prawą rękę największego właściciela klubów nocnych, jakiego kula ziemska widziała - Tony'ego Prince'a. Pan ten ma przydomek zawarty chociażby w nazwie produkcji: Gay Tony.

Większość czasu spędzamy w owych lokalach, w towarzystwie miłych pań, którym niestraszna metalowa rura umieszczona na scenie. Odbywają się tu też największe w mieście spotkania wpływowych ludzi, grubych ryb. Spotkania są skraplane alkoholem, a goście na nich nierzadko są żegnani świeżymi kulami z pistoletu. Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony polega również między innymi na wykonywaniu karkołomnych misji, odbywających się w mieście.

Dość skomplikowane wytyczne to nie wszystko, co jest tutaj zawarte. Tempo zwalnia, kiedy zasiadasz za jedną z wbudowanych w program mini-gier. Na potrzeby produktu, znane z podstawowej wersji tytułu, Liberty City zostało znacznie rozbudowane. Większość zmian dotyczy otwarcia niedostępnych wcześniej budynków - twórcy po prostu dorobili bary i tak dalej. Zaś niektóre lokale dopiero co wybudowali, wypada więc je odwiedzić.


Wkład w encyklopedię mieli:   TheCerbis,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykamiZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSternal_1995   @   19:40, 14.03.2010
Będzie w co pograc przed zapowiedzą następnego GTA Uśmiech
0 kudossewerynekd   @   06:49, 29.06.2011
Najlepszy dodatek do GTA IV(według mnie oczywiście). O niebo lepszy arsenał, kilka ale za to JAKICH nowych pojazdów, powrót do San Andras, czyli spadochron znowu dostępny. Wciągająca fabuła, wypady na dyskoteki, schlanie się do niprzytomności i obudzenie w bardzo dziwnym miejcu, np. na środku Middle Park'u lub na środku ulicy. "Zaliczanie" Panienek na dyskotekach, wojny narkotykowe oraz walki w klatkach. Istne cudo rozrywkowe na płycie.
0 kudosbat2008kam   @   10:20, 29.06.2011
Dla mnie też to najlepszy DLC do czwórki. Miła odskocznia po ,,mhrocznym'' Lost & Damned. Ballad of Gay Tony to powrót do starych, szalonych odsłon GTA ;). Dla mnie BoGT to najlepsze GTA wydane na obecną generację; to najlepsze GTA, w moim rankingu ustępujące tylko Vice City.

Szkoda, że nie jest dłuższe... Tu by się chciało jeszcze i jeszcze. Mam nadzieję, że GTA V będzie utrzymane w podobnym klimacie, najlepiej osadzone w Vice City.
0 kudosnakatti   @   22:47, 25.09.2011
Ludzie to najprzyjemniejsza gra świata!!! Od wielu lat ludzie mieli przetensje, że wszystkie gry i filmy kończą się happy endem aż tu nagle wszystkie filmy kończą się tragicznie... Po przejściu RDR i L.A. Noire a takżę GTA IV mam dość same tragiczne zakończenia, aż tu nagle The ballad... najlepsze zakończenie stulecia!!! Przepraszam jeśli zdradziełm komuś zakończenie...
0 kudosremik1976   @   21:30, 26.04.2012
Tak mi się podoba ten dodatek, że zepchnął w moim rankingu na drugie miejsce GTA IV. Bardzo fajną rzeczą jest możliwość przechodzenia poszczególnych misji po zakończeniu gry i piłowaniu je na 100%. Mam nadzieję, że Rockstar da taką możliwość również w GTA V. Nie podobało mi się tylko tańczenie w jednym z nocnych klubów, ale dziękuję Rockstarowi, że nie kazał mi tańczyć z jakimś facetem, bo chyba bym tego nie ukończył. Uśmiech
Dodaj Odpowiedź