Paradise (PC)

ObserwujMam (52)Gram (17)Ukończone (10)Kupię (6)

Paradise - fabuła (PC)


bigboy177 @ 00:00 27.09.2006
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Paradise – fabuła Gra Paradise jest najnowszą produkcją słynnego twórcy ciekawych i intrygujących opowieści - Benoita Sokala. Człowiek ten zasłynął głównie za sprawą wspaniałej gry przygodowej zatytułowanej Syberia, tym razem wraca do graczy z kolejną historią – Paradise.

Paradise – fabuła

Gra Paradise jest najnowszą produkcją słynnego twórcy ciekawych i intrygujących opowieści - Benoita Sokala. Człowiek ten zasłynął głównie za sprawą wspaniałej gry przygodowej zatytułowanej Syberia, tym razem wraca do graczy z kolejną historią – Paradise.

Program przedstawi nam młodą kobietę, która rozbija się wśród afrykańskich pustkowi. Niestety po przebudzeniu cierpi na amnezję, a jedynym źródłem informacji o przeszłych wydarzeniach są napotkane osoby. Dowiaduje się od nich, że transportujący ją samolot został zestrzelony przez rebeliantów, i w zasadzie nic więcej. W zakątkach jej umysłu pozostało sporo wskazówek oraz ukrytych wiadomości, niestety większość z nich pozostaje niedostępna. Prócz imienia, oraz faktu iż jest studentką z Genewy, Ann Smith nie pamięta niczego wartościowego, niczego co pomogło by jej w rozwiązaniu zaistniałego problemu.

Wieśniacy którzy znaleźli obolałą Ann zabierają ją do małej wioski Madargane, którą włada tajemniczy i zarazem bardzo nieufny książe. Całymi dniami przebywa on pośród pałacowych murów z obawy o własne życie. Rosnąca w siły rebelia stanowi tak ogromne zagrożenie, że władca osady nie pozwala by ktokolwiek ją opuścił. Uwięziona Ann postanawia przekonać księcia aby ją uwolnił. Kiedy wreszcie udaje jej się osiągnąć swój cel, otrzymuje niezwykły warunek. Jest zmuszona wziąć ze sobą w podróż tajemniczego, czarnego lamparta i zaprowadzić go do domu…Rebelianci zbliżają się od północy, Ann wyrusza więc z lampartem na południe. Niestrudzona przemierza wiele mrocznych miejsc, spotyka setki, niekoniecznie przyjaźnie nastawionych ludzi i przez cały czas walczy o swoje życie. Jedną z najciekawszych lokacji do której dotrze, będzie dom plemienia, które całe swoje życie spędza wśród koron drzew, nigdy nie dotykając stopami ziemi. Z każdym kolejnym dniem przygoda Ann będzie coraz bardziej tajemnicza. Jej obecność odbije się szerokim echem, a na ustach ludzi, coraz częściej będzie pojawiać się plotka dotycząca podobieństwa naszej bohaterki do córki Króla Rodona. Lampart przez cały czas u jej boku, odegra w historii niezwykle ważną rolę. Ann dowie się, że ich losy są ze sobą splecione i zawsze były! Aby jednak znaleźć odpowiedź na dręczące ją pytania, będzie zmuszona skupić się nie tylko na teraźniejszości, lecz również przeszłości!

Czy Ann znajdzie wszystkie rozwiązania…? Czemu lampart jest tak ważnym elementem opowieści…? Co przyniesie ze sobą przyszłość…? Jakich odpowiedzi udzieli przeszłość…? Te pytania, i wiele więcej powinny zostać rozwiane po skutecznym ukończeniu gry! Jeśli zaintrygowałem Was powyższym tekstem, powinniście na pewno rozważyć zakup Paradise, natomiast osoby których nie udało mi się jeszcze przekonać zapraszam do przeczytania kolejnego artykułu dotyczącego Paradise, z którego dowiecie się na temat świata w którym podróżuje Ann!

Podsumowanie:
Fabuła gry Paradise zapowiada się bardzo ciekawie i myślę, że każdy fan gier przygodowych będzie zadowolony jej długością oraz oczywiście zawikłościami.
Zapowiada się genialnie!

Screeny z Paradise (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?