Paradise (PC)

ObserwujMam (52)Gram (17)Ukończone (10)Kupię (6)

Paradise - cechy (PC)


bigboy177 @ 00:00 13.10.2006
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Paradise – najważniejsze cechy Witam wszystkich czytelników Miasta Gier i zapraszam do przeczytania kolejnej części zapowiedzi dotyczących gry Paradise. Program ten jak już zapewne pamiętacie został stworzony przez słynnego twórcę gier przygodowych Benoita Sokala.

Paradise – najważniejsze cechy

Witam wszystkich czytelników Miasta Gier i zapraszam do przeczytania kolejnej części zapowiedzi dotyczących gry Paradise. Program ten jak już zapewne pamiętacie został stworzony przez słynnego twórcę gier przygodowych Benoita Sokala. Człowiek ten na potrzeby Paradise przygotował fascynującą fabułę, mnóstwo wspaniałych przygód, świat pełen tajemnic oraz nadzwyczaj wciągającą mechanikę rozgrywki. Wszystkie przyszłe gry przygodowe powinny czerpać inspirację z programu, ponieważ jest ona naprawdę znaczących krokiem naprzód w porównaniu z innymi produkcjami gatunku.

W dwóch poprzednich częściach zapowiedzi starałem się przybliżyć Wam fabułę oraz miejsce akcji programu, tym razem chcę zgromadzić najważniejsze jego elementy i podać je w bardzo atrakcyjny sposób. Pierwszym, i zarazem najistotniejszym aspektem Paradise jest niezwykła historia, która została podana w sposób przypominający najlepsze filmy ze świata Hollywood. Dzięki temu gracz zostaje całkowicie wciągnięty do świata gry, i po prostu nie może się z niego wyrwać. Nawet po ukończeniu całego wątku fabularnego, w naszych głowach pozostaną wspomnienia, oraz pytania dotyczące tajemnic pięknej Mauranii. Czy uda Wam się rozwikłać największe zagadki, i uspokoić swoją ciekawość… no cóż wszystko w Waszych rękach.

Drugim niezwykle istotnym elementem Paradise jest artyzm, z jakim zostały przygotowane wszystkie lokacje. Benoit Sokal przelał na papier, a następnie grafikę komputerową ponad 350 bardzo zróżnicowanych lokacji, których realizacja potrafi przyprawić o zawrót głowy. Każda z nich jest odmienna od poprzedniej, a przywiązanie do szczegółów powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających estetów. Unikatowa grafika, wraz z fascynującą fabułą stanowią idealną całość i sprawiają, że od Paradise będzie bardzo ciężko Wam się oderwać.Gra charakteryzuje się wieloma ciekawymi zagadkami do rozwiązania, dzięki którym powoli poznajemy historię Ann, towarzyszącego jej Lamparta oraz Mauranii. Dodatkowo autorzy dorzucili do programu elementy zręcznościowe, które rozgrywamy kierując Lampartem. Ciekawe połączenie typowego dla wszystkich przygodówek sposobu rozgrywki, z odrobiną gry zręcznościowej sprawia, że nie jesteśmy znudzeni, i mamy ochotę przeć do przodu w poszukiwaniu kolejnych skrawków historii. Gra napędza nas do ciągłej eksploracji, zachęca do myślenia i sprawia, że naprawdę ciężko odejść od ekranu monitora.

Wszystkie powyższe informacje wydają się Wam mało realne, ponieważ przedstawiony przeze mnie produkt robi wrażenie wręcz idealnego. Myślę jednak, że tym razem faktycznie tak jest. Wszystkie elementy programu zostały bardzo dobrze opracowane i zapowiadają się niezwykle interesująco. Na ostateczną ocenę musicie jednak poczekać do publikacji recenzji Paradise na stronach Miasta Gier. Wówczas przekonacie się czy Paradise faktycznie jest tak dobre, jak wynikało to z wszystkich trzech części zapowiedzi!

Podsumowanie:
Ostatnia część zapowiedzi bardzo dobrze podsumowuje wszystkie aspekty gry, i myślę że każdy będzie przekonany iż na Paradise warto czekać.
Zapowiada się genialnie!

Screeny z Paradise (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?